Ali Pehlivanoğlu, baba yurdu Akhisar'da 7. marketini açtı

Ali Pehlivanoğlu, doğup büyüdüğü, sokaklarında simit, sinemalarında gazoz sattığı Akhisar’da 7. Marketinin açılışında, ablası, yeğenleri ve mahalle sakinleri ile göçmen oyunlarına katıldı. Açılış konuşmasında duygulandı. Ablası ile birlikte göçmen şarkıları söyledi.

Ali Pehlivanoğlu, baba yurdu Akhisar'da 7. marketini açtı

Pehlivanoğlu kardeşler olarak, Pehlivanoğlu  markasını değiştirmeden, sadece adlarını başına koyarak ege bölgesinde marketler zincirleri oluşturduğunu, açılış konuşmasında belirten Ali Pehlivanoğlu, “Baba ocağının bulunduğu Akhisar’ın Atatürk Mahallesinde, belediyemizin de katkı ve güvenleri ile Hüsnü Kahraman Kültür Parkı içindeki Amfi Tiyatronun altında 7. Mağazamızı açıyoruz. Hemşerilerimizin açılışımıza gösterdikleri ilgi için çok teşekkürler ediyoruz. Bilinçlenen tüketiciye en iyi ve ucuz  mal temini etmek için şirket olarak titiz araştırmalar yapıyoruz. 40. Yılımızda Akhisar’da 7. Toplamda 61. Mağazamıza alışverişe gelecekler için sıkıntılı bir otopark problemi bulunmuyor.” Açılış kurdelesini Ali Pehlivanoğlu, Belediye Başkan Vekili Ekrem Kayserili ve sınıf arkadaşı Mimar  Arif Durmuşoğlu ile birlikte kestiler.

Ali Pehlivanoğlu, doğup büyüdüğü 7. Mağazanın açılışında, ablası, yeğenleri ve mahalle sakinleri ile göçmen  oyunları oynadı. Açılışta  Akhisar Belediyesi Halk Oyunları ekibinin gösterileri davetliler tarafından alkışlandı. (Haldun AKYÜZ)
 

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2019, 19:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber