Akselpen'den Akhisar'da Bir Yenilik Daha

Akhisar’da Yıllardır PVC Kapı ve Pencere sistemlerinin imalat ve montajıyla hizmet veren Aksel Pen yeni bir hizmete imza attı.

Akselpen'den Akhisar'da Bir Yenilik Daha

Akhisar’da Yıllardır PVC Kapı ve Pencere sistemlerinin imalat ve montajıyla hizmet veren Aksel Pen yeni bir hizmete imza attı. Yaşam alanlarında hayatınızı kolaylaştıracak çözümler üretmek için çalışan Aksel Pen, Akhisar’da Katlanır Camlara Pileli Perde sistemini getirerek bir ilki gerçekleştirdi.

İşletme sahibi Süleyman Aktaş “ Biz her zaman araştırmacı ve yenilikçi bir firma olmak için çalışıyoruz. Müşterilerimizin taleplerini değerlendirip uygun çözümler üretmeye yoğun çaba gösteriyoruz. Yeni hizmetimizde uzun zamandır araştırdığımız ölçüp biçtiğimiz bir yenilik. Akhisar Halkına olumlu yönde etki edecek bir hizmet. Katlanır Camlara Pileli perde sisteminin imalatına başladık. Bu yeni sistemde katlanır camların çalışma sistemi hiçbir şekilde etkilenmiyor. Hem estetik hem de görsel olarak keyif veren bir uygulama.” şeklinde açıklama yaptı.

Hizmette sınır yoktur diyerek çıktıkları bu yolda adım adım müşteri desteğiyle büyümeyi amaçlayan Aksel Pen müşterilerinin istek öneri ve şikayetlerini değerlendirdiklerini ve çözüm üretmek için çalıştıklarını belirttiler. Uzun süre konuşulacak bir projeye imza atan işletme yetkilisi yeniliklerin devamının olduğunu ve ilerleyen zamanlarda yine ilklere imza atacaklarını belirterek sözlerini noktaladı.

Pileli Sineklikte En Uygun Fiyat
Akhisar’da en iddalı oldukları konunun kusursuz hizmet olduğunu belirten Aksel Pen, Pileli sineklikte kendilerinden fiyat almadan karar verilmemesi yönünde de açıklama yaptı.

Liseden Zeytinliova’ya giden yolda solda hizmet veren Aksel Pen’in diğer hizmetleri hakkında da bilgi almak isterseniz 0236 412 0040, 0536 288 43 03’ü arayabilir yada bizzat hizmetleri yerinde görebilirsiniz.
  
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber