Akhisarlı genç girişimci, Atlas Müzik Showroomu açtı

Akhisar’da genç girişimciler gün geçtikte artarken, bunlara bir yenisi daha eklendi. 

Akhisarlı genç girişimci, Atlas Müzik Showroomu açtı

Akhisar’da genç girişimciler gün geçtikte artarken, bunlara bir yenisi daha eklendi. 

Küçük yaştan itibaren müziğe olan 21 yaşındaki Rüzgar Yürekli, müzik aletleri showroomu açarak kendisi gibi müzikle ilgilenenlere yardımcı olmayı hedefliyor. 

Akhisar Merkez Ragıpbey Mahallesi 17 Sokak numara 1/D (Kılavuz Spor) yanında açtığı Atlas Müzik Showroom’unda her türlü müzik enstrümanı satışı yapılıyor. Güzel Sanatlar Mezunu olduğunu ifade eden 21 yaşındaki Rüzgar Yürekli; “İlkokul 4.sınıftan bu yana müzik ile iç içeyim. Güzel Sanatlar Mezunuyum, müzik hep hayatımın bir parçası oldu. Akhisar’da bu işi yapanlar var ama ben bir adım daha öne çıkarmayı hedefledim. Burada müziğe yeni başlayan, orta ve profesyonel olarak tüm enstrümanların satışını yapıyoruz. Showroom’umumuzda olmayanları ise 2-3 iş günü içinde sipariş ile getiriyor ve desteğini sağlıyoruz” dedi.

Atlas Müzik Showroom’da elektro gitardan, klasik gitara, bağlama çeşitlerinden, klavye çeşitlerine, ukuleleden tüm müzik enstrümanları aksesuarları çeşitleri bulunuyor.

ATLAS MÜZİK İNSTAGRAM'DA
 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber