Akhisar'da Ramazan pidesi 1 TL

Ramazan Ayında sofraların olmasa olmazı olan susamlı ramazan pidesi geçtiğimiz yıl300 grampide 1 Liradan satılmıştı.

Akhisar'da Ramazan pidesi 1 TL
Ramazan Ayında sofraların olmasa olmazı olan susamlı ramazan pidesi geçtiğimiz yıl300 grampide 1 Liradan satılmıştı. Fiyatı yine bu yıl ise ramazan pidesinin 1 lira olacağını ancak geçen yıl300 gramolan pidenin bu yıl 250 gram olacağı belirtildi.

Akhisar Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hasan Ali Men bu yılki ramazan pidesi fiyatı konusunda şöyle dedi; “Yaklaşan Ramazan ay’ı dolayısıyla fırıncı esnafımızı ve halkımızı da düşünerek odamızca yapılan çalıma sonucunda250 gramRamazan pidesi 1 Lira olarak belirlenmiştir. Fırıncı esnafımız ramazan ayı boyunca kaliteli ve sağlıklı pide üretimi yapmak için tüm hazırlıklarını tamamlamış olup halkımıza en iyi hizmeti verebilmek için kaliteli un, kaliteli susam kullanmak şartıyla Akhisar halkının hizmetinde olacaktır.

 Ramazan ayının tüm haklımıza hayırlı olması dileğiyle fırıncı esnafı arkadaşlarımıza bol kazanç, bereketli bir ramazan ayı geçirmelerini dilerim” dedi.
Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2014, 19:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 6 yıl Önce

pahalı açıkcası fırsat kaçırılmıyor.

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber