Akhisar’da profesyonel dezenfeksiyon hizmeti

Coronavirüsün Türkiye’ye girmesinin ardından pek çok vatandaş virüsten korunmanın yollarını araştırmaya ve dezenfeksiyon hizmeti almaya başladı.

Akhisar’da profesyonel dezenfeksiyon hizmeti

Coronavirüsün Türkiye’ye girmesinin ardından pek çok vatandaş virüsten korunmanın yollarını araştırmaya ve dezenfeksiyon hizmeti almaya başladı. Sağlık Bakanlığı ayrıca herkesin sürekli olarak el yıkama alışkanlığı kazanmasının çok önemli olduğunu vurguluyor. 

AKHİSAR’DA PROFESYONEL DEZENFEKSİYON HİZMETİ

Coronavirüs salgını ile birlikte toplu taşıma araçlarından evler, iş yerleri ve meydanların hijyene kavuşturulması işlemi, Akhisar’da kurumsal temizlik şirketi olan Dostlar Yapı Temizlik, İstanbul’da 7 yıldır dezenfeksiyon hizmetini profesyonel olarak sağlayan Temizbiev Dezenfeksiyon ve İlaçlama  ile ortak çalışmalara başladı. 

Akhisar’da Dostlar Yapı Temizlik firması tarafından, ev, işyerleri, apartman, ofis, kamu alanları, okullar, fabrikalar, toplu taşıma araçları, servisler gibi yerleri profesyonel makinalar ile CCW Marka Sağlık Bakanlığından kişisel ve umumi alan olarak biyosidal ürün ruhsatlı, insan sağlığına zararsız dezenfektan ile birlikte virüslere karşı dezenfeksiyon hizmetine başladı. 

Sizde hemen randevu ve bilgi almak için bizi arayın;

İletişim: 0 532 388 36 78

www.dostlaryapitemizlik.com

İnstagram: Dostlar Yapı Temizlik

Paşa Mh. 12 Sk. No: 19/B Akhisar

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2020, 22:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet rüzgar
Ahmet rüzgar - 1 yıl Önce

Çalışmanızın dağımı dilerim

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber