Akhisar Lokantacılar Odası'ndan e-ticaret eğitimi

Akhisar Lokantacılar Köfteciler ve Tatlıcılar Odası, Akhisarlı esnaf ve vatandaşlara e-ticaret eğitimi verdi. Akhisar Belediyesi Meclis Salonunda düzenlenen eğitim yaklaşık 2 saat sürdü. 

Akhisar Lokantacılar Odası'ndan e-ticaret eğitimi

Eğitim öncesi açılış konuşmasını gerçekleştiren Lokantacılar odası başkanı Pınar Güney; Akhisar Lokantacılar odası olarak biliyorsunuz kendi üyelerimize ne kadar değer veriyorsak diğer meslek gruplarına da para kazanması için bu şehrin insanın kalkındırması için elimizden gelen her çalışmayı yapıyoruz. Bunu yapacağımızın sözünün vermiştik zaten. İnşallah yılmadan, yorulmadan çalışma gayretimizden hiçbir şey eksiltmeden yolumuza devam ediyoruz. Bu akşam bizleri kırmayıp geldiğiniz için aynı zamanda kendi işlerinize katkı sağlamak için ben sizleri ayrıca tebrik ediyorum. Biliyorsunuz ki artık gazete, dergi hatta televizyon bile hayatımızdan çıkmış bulunuyor. Artık tüm hayatımız neredeyse gencinden yaşlısına kadar yaş farkı olmadan sosyal medyanın içinde bu sosyal medya artık bizim ticari ilişkilerimize insani ilişkilerimize aynı zamanda hayatımıza kattığı artılarla bir şekilde bize dahil olmuş durumda. Kendi işini özellikle sosyal medya tarafından yada E-ticaret tarafından yapmak isteyen tüm insanlar inşallah bugün buradan çok faydalı bilgilerle ayrılacak. Aynı zamanda bu eğitimin çıktığı gibi Akhisar’da ilk biz uygulamak istedik. Sadece oda üyelerimize değil tüm esnaf arkadaşlarımıza birlikte yapmak istedik. Gerçekten çok yoğun bir programları var bugün buraya geldikleri için Yiğit beye ve Özgür beye aynı zamanda bizlere Akhisar halkına bilgiler paylaşacağı için çok teşekkür ediyorum. Herkese geldiği için çok teşekkür ediyorum” dedi. 

Düzenlenen eğitimde BugünBiraradayız.com kurucusu Özgür Zümrüt ve Yazılım mühendisi Yiğit Pekmezci, ‘Sosyal medyada pazarlama stratejileri’ ve ‘Dijital Dünyada başarının sırları’ konularında Akhisarlı vatandaşları bilgilendirdi. 

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği eğitimin ardından katılımcılara eğitim sertifikası takdim edildi. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber