Akhisar'ın Zeytin ve Zeytinyağına Fuarda Büyük İlgi

Akhisar Ticaret  Borsası ve Ticaret ve Sanayi Odasının organizasyonu ile İzmir’de 7. si açılan Zeytin, Zeytinyağı, Süt Ürünleri, Şarap ve teknoloji fuarına katılan Akhisarlı sofralık zeytin ve zeytinyağı 15 firmanın ürünleri yerli ve yabancı ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü.

Akhisar'ın Zeytin ve Zeytinyağına Fuarda Büyük İlgi

Akhisar Ticaret  Borsası ve Ticaret ve Sanayi Odasının organizasyonu ile İzmir’de 7. si açılan Zeytin, Zeytinyağı, Süt Ürünleri, Şarap ve teknoloji fuarına katılan Akhisarlı sofralık zeytin ve zeytinyağı 15 firmanın ürünleri yerli ve yabancı ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü. Cezayirli turistler Akhisar standında ayrılamadılar.

Başta İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve konukları ve ziyaretçilerle tek tek ilgilenen  Akhisar Ticaret Borsası yönetim kurulu başkanı Alper Ahlat, “ATSO yönetim kurulu başkanı Abdurrahman Yılmaz, meclis başkanı Şenol Ürküp ve yönetim kurulu üyelerimiz ile 3 gün süre ile  zeytinin başkenti olan Akhisar’ımızın sofralık zeytini ve zeytinyağımızı ziyaretçilerimize sunuyoruz. Geçtiğimiz yıla oranla daha geniş katılım gösteren işletmelerimiz  ürünlerinin ilgi ile karşılanmaları karşısında mutlu oldular. Özellikle yabancı turistlerin bol çeşitli sofralık zeytinle ilgi göstermeleri sevindirici. “Zeytin denince Akhisar” sloganımız artık sınırlarımızı aştı.Özel olarak hazırladığımız  fayton büfemiz fuar alanının sembolü oldu.” Dedi. (HA)
  

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2017, 15:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber