Akhisar Genç İş Adamları EGİFED'e Güç Katıyor

EGİFED Danışma Kurulu toplantısı EGİAD ev sahipliğinde İzmir’de gerçekleştirildi.

Akhisar Genç İş Adamları EGİFED'e Güç Katıyor

EGİFED Danışma Kurulu toplantısı EGİAD ev sahipliğinde İzmir’de gerçekleştirildi.

Sadece İzmir'i değil Ege Bölgesini de ilgilendiren konularda çalışmalar yaptıklarını ifade eden EGİFED ve EGİAD Başkanı Temel Aycan Şen, özellikle EXPO 2020 İzmir'in adaylığı çalışmalarının Ege Bölgesini kapsayan bir proje olduğunu her zaman dile getirdiklerini söyledi.

Akhisar Genç İş Adamları Derneği Başkanı ve EGİFED Yönetim Kurulu Üyesi Yılmaz Çatalcalı, Başkan Yardımcısı EGİFED Yönetim Kurulu Üyesi Ümit Rodoplu’nun da katıldığı, Ege Genç İş adamları Dernekleri Federasyonu'nun (EGİFED) kuruluşundan buyana yönetimlerinde yer alan üyelerinden oluşan EGİFED Danışma Kurulu bir toplantı düzenleyerek, Temel Aycan Şen başkanlığındaki 4. döneminin ilk yılı faaliyetlerini değerlendirdiler ve gelecek dönem projelerini görüştüler. Toplantı ile ilgili bilgi veren EGİFED Başkanı Temel Aycan Şen, "Ege Bölgesinde yer alan 6 genç iş adamları derneğinden oluşan bir oluşum olan Ege Genç İş adamları Dernekleri Federasyonu (EGİFED), her derneğin kendi kentinde ortaya koyduğu enerjiyi birleştirerek bölge çapında bir sinerji yaratmayı hedeflemektedir. Gelecek dönemde de önemli faaliyetlere imza atmayı planlamaktadır. Dönemimizin ilk danışma kurulu toplantısını yaparak Federasyonumuzda çeşitli görevlerde bulunmuş tecrübeli üyelerimizle bir araya gelip, fikirlerinden yararlanmayı amaçladık. Yönetim dönemimizin ilk yılı biterken faaliyetlerimizi değerlendirip, orta ve uzun vadeli projelerimizi tartıştık" diye konuştu.

Sadece İzmir'i değil Ege Bölgesini de ilgilendiren konularda çalışmalar yaptıklarını ifade eden Şen, özellikle EXPO 2020 İzmir'in adaylığı çalışmalarının Ege Bölgesini kapsayan bir proje olduğunu her zaman dile getirdiklerini ifade ederek, "Toplantılarımızı yaptığımız farklı il ve ilçelerde, gerek ziyaret ettiğimiz valililik, belediye ve odalarda, gerekse toplantı yaptığımız GİAD üyelerine EXPO2020'nin bölgemize sağlayacağı faydalarını anlatıyor, adaylık çalışmalarında hepbirlikte çalışmayı hatırlatıyoruz. Bu süreçte EGİFED olarak görev alarak, şehrimize ve bölgemize katkı sağlamayı hedefliyoruz" şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber