Akhisar'da E-Belge Uygulamaları seminerine yoğun ilgi

Akhisar Genç İş Adamları Derneği’nin daveti üzerine Akhisar Belediye Meclis Salonunda E-Belge Uygulamaları semineri düzenlendi.

Akhisar'da E-Belge Uygulamaları seminerine yoğun ilgi

Akhisar Genç İş Adamları Derneği’nin daveti üzerine Akhisar Belediye Meclis Salonunda E-Belge Uygulamaları semineri düzenlendi.

Manisa SMMM Odası tarafından düzenlenen seminer, Akhisar Genç İş Adamları Derneği başkanı Özkan Kalın’ın konuşması ile başladı. 

2020 İş dünyasının E-Dönüşüm uygulamalarına geçişinin büyük önem taşıdığını ifade eden Özkan Kalın; “Bilgi ve teknoloji cağının bir gereği olarak mali kayıtların ve işlemlerin değişimine ayak uydurmak zorundayız. Biz iş insanları olarak bu seminerlerin bizlere en doğru bilgi ve eğitimi sunacağına inandığımız için, Manisa SMMM odasına bir davet götürdük. Yönetim kurulu başkanı Uğur Hasacar ve yönetim kurulu bizleri kırmayarak iki deneyimli mali müşavirimiz İsmail Ersin ve Mustafa Üye ile birlikte davetimizi kabul ettiler. Kendilerine davetimize katılan herkes, derneğim ve şahsım adına çok teşekkür ederim. Ayrıca belediye meclis salonu kapılarını bize açan belediye başkanımız Besim Dutlulu’ya da huzurlarınızda teşekkürü bir borç bilirim. Bu seminerin salondaki herkese faydalı olmasını diliyorum” dedi.

Yoğun ilgi gören seminerde Manisa SMMM başkanı Uğur Hasacar ve Mali müşavirler İsmail Ersin, Mustafa Üye davetlileri detaylı bir şekilde konu hakkında bilgilendirdi. Program süresince davetlilerin tüm sorularına cevap verdiler. Program sonunda AKGİAD Başkanı Özkan Kalın ve Belediye Mali Danışmanı Bilal Özükırmızı konuklara hediyelerini taktim ettiler.
 

l

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber