Akhisar'da balık sezonu açıldı!

Akhisar Pazarcılar Odası başkanı Mustafa Güral bugün Çarşamba pazarında açıklama yaparak balık sezonun açıldığını söyledi.

Akhisar'da balık sezonu açıldı!

Akhisar Pazarcılar Odası başkanı Mustafa Güral bugün Çarşamba pazarında açıklama yaparak balık sezonun açıldığını söyledi. Akhisar’da pazarcı esnafını ziyaret eden Güral bol ve bereketli bir sezon olmasını diledi.

Akhisar Pazarcılar Odası Başkanı Mustafa Güral; “1 eylül 2021 ve 2022 yılını ilk sezonun da bugün balık tezgahlarımız açılmıştır. Burada biz bunu iddia ediyoruz. Her yıl söylediğimiz gibi Ege bölgesinin en kaliteli balığı Akhisar Pazar yerlerimizdedir. Gerçekten balık tüketmenizi Akhisarlılar olarak pazarlarımıza muhakkak gelmenizi Pazar yerlerimizdeki tezgahlarımızdaki balığın kalitesini görmenizi  muhakkak talep ediyoruz. Buradan Türkiye genelin de bulunan pazarcı esnaflarımızın ve özellikle bugünün anısına balıkçı esnaflarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber