558. Çağlak Festivali İhaleye Çıkıyor

Akhisar Belediyesi tarafından bu yıl 558’incisi düzenlene olan Çağlak Festivali 15 ile 21 Mayıs tarihleri arasında yapılacağı bildirildi.

558. Çağlak Festivali İhaleye Çıkıyor

Akhisar Belediyesi tarafından bu yıl 558’incisi düzenlene olan Çağlak Festivali 15 ile 21 Mayıs tarihleri arasında yapılacağı bildirildi.

Akhisar Belediyesi resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre duyurular bölümünde festivalin ilan tarihi de yayınlandı.
İlan metninde yapılan duyuru

“Mülkiyeti Belediyemize ait, Atatürk Mahallesi, Hüsnü Kahraman Kültür parkı içinde bulunan Gölet alanında 2017 yılı 15.Mayıs-21.Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek Geleneksel 558.Çağlak festivalinde, hediyelik eşya, gıda, çay ocağı ve giyim sergisi ile tanıtım stantlarının kurulması, kaldırılması, talep edilen tezgah sahiplerine satılması, 2886 Sayılı Devlet ihale Kanununun 50.ve 51/a maddelerine göre pazarlık usulü ile kiraya verileceğinden dolayı ihale ile ilgili metin ekte sunulmuştur” ifadelerine yer verildi. 18 Nisan 2017 Salı günü saat 15.00’de yapılacak ihaledeki muhammen kira bedelinin ise 65 bin TL ve KDV’den oluştuğu bildirildi.

Kaynak: //www.akhisar.bel.tr/duyurular/42/558-caglak-festivali-ihale-ilani.html
  
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kajsb
Kajsb - 4 yıl Önce

Anlaşıldı bu senede festival olmayacak

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber