Viyana Öncesi Teknik Gezi

Akhisar Kayhan Ergun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Erasmus proje gurubu Viyana ve Pragdaki staj öncesi RES’lere Teknik Gezi düzenledi.

Viyana Öncesi Teknik Gezi

Akhisar Kayhan  Ergun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Erasmus proje gurubu Viyana ve Pragdaki staj  öncesi RES’lere Teknik Gezi düzenledi.


Erasmus Plus+ kapsamında hazırlanan Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen "Sınırsız ve Doğal Enerji Kaynakları" projesi kapsamında Viyana ve Prag’da bir ay sürecek olan staj eğitimleri öncesi, Erasmus proje gurubu idareci, öğretmen ve öğrenciler  bilgi, görgü ve becerilerinin arttırılması amacıyla Bekirler mahallesinde bulunan RES sahasına inceleme ziyaretinde bulundu.

Okul Müdürü Rıza Bahar, Avrupa projesiyle yurtdışında staj proğramına gidecek olan guruba bilgi veren  "Karesi Enerji’ ‘ye çok teşekkür ederim.  Dedi.


Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2015, 12:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber