Süleyman Mermer; Okullar İle İlgili Çalışmalarımız Sürüyor

Akhisar’da geçtiğimiz hafta kurulan Merkezi Ankara’da bulunan Tüm Öğrenci Velileri Dayanışma Derneği

Süleyman Mermer; Okullar İle İlgili Çalışmalarımız Sürüyor

Akhisar’da geçtiğimiz hafta kurulan Merkezi Ankara’da bulunan Tüm Öğrenci Velileri Dayanışma Derneği (ÖVDER), Akhisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Mermer’i makamında ziyaret etti.

Tüm Öğrenci Velileri Dayanışma Derneği Akhisar Şubesi Başkanı Murat Çelik ve yönetim kurulu üyeleri Semanur Aracı, Kamuran Aksoy ve Burçay Özkara ile birlikte İlçe Milli Eğitim müdürü Süleyman Mermer’i makamında ziyaret etti.

ÖVDER’in Akhisar’da kurulmasının çok faydalı olacağını ifade eden Mermer; “ÖVDER’in Akhisar’da kurulmasının fayda sağlayacağına inanıyoruz.”

Okulların değişimi ile ilgili de açıklama yapan Mermer; “Bu konuda çok yoğun çalışmalarımız var. Ayrıca okulların değişimi ile ilgili de kısa bir örnek ile açıklamak istiyorum. Misak-ı Milli Ali Şefik İlkokul olsu diye Bin 800 civarında, ortaokul olsun diye 2 Bin 100 civarında dilekçe var. Bizlerde kimse mağdur olmasını istemediğimiz için kestirip atmıyoruz. En kısa sürede bu sorunu hep birlikte çözeceğiz.” Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber