Özel Yüksel Lisesinde Kariyer Günleri

Özel Yüksel Anadolu Lisesi öğrencilerinin motivasyonunu arttırmak ve üniversite seçiminde en uygun kararı

Özel Yüksel Lisesinde Kariyer Günleri

Özel Yüksel Anadolu Lisesi öğrencilerinin motivasyonunu arttırmak ve üniversite seçiminde en uygun kararı vermelerinde yardımcı olmak amacıyla çeşitli mesleklerde başarılı olan kişilerle öğrencilerin buluşmalarını amaçlayan kariyer günleri 12 Nisan 2013 Cuma günü okul kültür salonunda başlatıldı.


İlk programa Candan Eczanesi Eczacı Fatih Candan VE Marka Fabrika reklam firmasından Bahadır Barışık katıldı.


Özel Yüksel Anadolu Lisesi Sosyal Etkinliklerden sorumlu Biyoloji öğretmeni Esra Nur Kutlu ve öğrencilerinin koordinasyonlarıyla gerçekleşen söyleşi öğrenciler tarafından çok yararlı ve keyifli bulundu.


Öğrencilerin hazırlamış olduğu sorular sohbetin sıcak ve canlı olmasını sağladı. Salonun büyük bir dikkatle konuşmacıları izlemesi konukların da dikkatinden kaçmadı. Söyleşi sonunda takdim edilen çiçekler ve plaketler programa ayrı bir anlam katmış oldu.


Özel Yüksel Anadolu Lisesi Sosyal Etkinliklerden sorumlu Biyoloji öğretmeni Esra Nur Kutlu “Okulumuzun Kariyer Günleri 19 Nisan 2013 Cuma günü ve sonraki haftalarda sürpriz konukları ile devam edecek.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber