Öğrencilere zeytinyağı sevgisi aşılandı

Öğrencilerin gezerek ve inceleyerek öğrenmesi kapsamında Dereköy İlköğretim Okulu, Mahallede ulunan Gizem Zeytinyağ Fabrikasını ziyaret etti.

Öğrencilere zeytinyağı sevgisi aşılandı

Öğrencilerin gezerek ve inceleyerek öğrenmesi kapsamında Dereköy İlköğretim Okulu, Mahallede ulunan Gizem Zeytinyağ Fabrikasını ziyaret etti.

Çocuklara zeytin ve zeytinyağını sevdirmek ve tanıtmak için girişimlerde bulunduklarını ifade eden Gizem Zeytinyağ işletmecisi Tuncay Bilen; “Hedefimiz çocukların zeytinyağı sevdalısı yapmak. Bugün burada Dereköy İlköğretim okulu öğrencilerimizi fabrikamızı gezdirdik. Onlara zeytinyağı üretim aşamalarını anlattık. Zeytinyağının öneminin anlattık. Sağlık için her çocuğumuzu zeytin ve zeytinyağı tüketmeye davet ediyorum. Hedefimiz Türkiye genelinde bu kampanyayı duyurmak ve zeytinyağı tüketimini arttırmak. Burada anne ve babalara büyük işler düşüyor. Çocuklarımızın sağlığı için zeytin ve zeytinyağı tüketimini arttıralım. Sağlıklı ve zeki bir genç nesil için bunu yapmamız lazım.” Dedi.

Ziyarete Dereköy İlköğretim okulu müdür yardımcısı Serhat Çakmak, öğretmenler Hüseyin Albayrak, Zehra Aksoy, Akile Özalay, Akgül Çakıroğlu katıldı.
 

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2019, 18:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber