Öğrenciler YGS Öncesi Moral Depoladı

Akhisar Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Rehber Sensin Eğitim danışmanlığı tarafından ortaklaşa düzenlenen

Öğrenciler YGS Öncesi Moral Depoladı

Akhisar Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Rehber Sensin Eğitim danışmanlığı tarafından ortaklaşa düzenlenen “Kim Korkar Stresten, YGS’den” seminerler serisinin ilki bu gün saat 14:30 da Anadolu İmam Hatip Lisesinde gerçekleştirildi.

Seminerde sahne alan sosyolog Burak Yurdakul ve iletişim uzmanı İstemi Harta öğrencileri sınav stresiyle başa çıkma ve motivasyon süreçleri konularında bilgilendirdi.

Dinamik bir havada geçen seminer esnasında bilgilerini paylaşan Burak Yurdakul ve İstemi Harta, aynı zamanda öğrencilerden gelen soruları da yanıtladı.

Genel olarak öğrencilerin “hedef belirleyememe, aile ve çevre baskısı, bilgi ve motivasyon eksiklikleri noktasında” sorunları olduğu ve bu sorunların çözümü için bilgi aldıkları seminer sonrasında okul müdürü Abdurrahim Yarba, seminer konuşmacıları Burak Yurdakul ve İstemi Harta’ya katılım ve teşekkür belgelerini takdim etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber