MABEM Akhisar, Hedeften Şaşmıyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, bir dizi temaslar için gittiği Akhisar’da MABEM Hizmet Binasını da ziyaret etti.

MABEM Akhisar, Hedeften Şaşmıyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, bir dizi temaslar için gittiği Akhisar’da MABEM Hizmet Binasını da ziyaret etti. Ziyarette MABEM öğretmenleri ile bir araya gelen Genç, sınavlarda elde edilen başarılardan dolayı kurs öğretmenlerini tebrik etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, Akhisar’da başarılarıyla adından söz ettiren MABEM’i de ziyaret etti. Genç’in MABEM ziyaretine Akhisar Koordinasyon İşleri Müdürü Doğan Ensivri de eşlik etti. MABEM öğretmenleri ile toplantı yapan Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, sınavlarda elde edilen başarıda büyük pay sahibi olan öğretmenleri de tebrik etti. Akhisar MABEM kurslarında YGS-LYS’de 406, TEOG kurslarında ise 260 olmak üzere toplamda 666 öğrencinin eğitim aldığını belirten Genç, “Hedefimiz hem kurslarımızda eğitim gören öğrencilerin sayısını daha da arttırmak, hem de oluşan bu yüksek başarı çıtasını devam ettirmek” diye konuştu. 
 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber