ATANAN KURSİYERLERİMİZE GÖREVLERİNDE BAŞARILAR
-
1 |
GÜLER ŞAHİN |
BATMAN-SOSAN |
LİSE MATEMATİK |
2 |
ALİ ŞEN |
MUŞ-HASKÖY |
BİLİŞİM TEK. |
3 |
TAYFUN YAVAŞÇA |
VAN-GÜRPINAR |
İNGİLİZCE |
4 |
ŞEYMA ÖZDER |
AĞRI-PATNOS |
SINIF ÖĞRT. |
5 |
ALİ ÖZMEN |
ŞIRNAK-İDİL |
SINIF ÖĞRT. |
6 |
SULTAN BARGUŞ |
VAN-ERCİŞ |
SINIF ÖĞRT. |
7 |
NİLGİN TATLICI |
KOCAELİ-GEBZE |
BİLİŞİM TEK. |
8 |
SERHAN AYHAN |
VAN-İPEKYOLU |
BİLİŞİM TEK. |
9 |
OLCAY KILIÇ |
VAN-MURADİYE |
BİLİŞİM TEK. |
10 |
RESUL EKMEN |
SİİRT -BAYKAN |
SINIF ÖĞRT. |
11 |
F. REZZAN KİREMİTÇİ |
ANTALYA-KUMLUCA |
SAĞLIK HİZ. S.ÖĞRT |
12 |
YELİZ YILDIRIM |
ŞIRNAK-İDİL |
SOSYAL BİL. ÖĞRT. |
13 |
MURAT AYDOĞMUŞ |
ŞANLIURFA-HARRAN |
EDEBİYAT ÖĞRT. |
14 |
H. ALİ ÇAKALOĞLU |
BİTLİS-HİZAN |
SINIF ÖĞRT. |
15 |
NECİHA AKTAŞ |
VAN-GEVAŞ |
TÜRKÇE ÖĞRT. |
16 |
AYLİN ÖZKAN |
ŞIRNAK-BEYTÜŞŞEBAB |
SINIF ÖĞRT. |
17 |
Ş. KAAN BİRCAN |
ŞANLIURFA-SİVEREK |
LİSE MATEMATİK |
18 |
ÇİLER AKBAŞ |
ŞANLIURFA -AKÇAKALE |
İNGİLİZCE |
19 |
E. YASİN ÖZGAN |
BALIKESİR-İVRİNDİ |
OKUL ÖNCESİ |
20 |
OZAN YILMAZ |
VAN-ERÇİŞ |
BİLİŞİM TEK. |
21 |
HİMMET OTÇU |
KÜTAHYA -HİSARCIK |
BİYOLOJİ |
22 |
SİBEL AKÇAY |
ESKİŞEHİR-SİVRİHİSAR |
LİSE MATEMATİK |
23 |
MÜRVET AKÇE |
ŞINRAK-BEYTÜŞŞEBAB |
FEN VE TEK. ĞRT |
24 |
FATİH KOYUNCU |
UŞAK-EŞME |
BEDEN EĞT. ÖĞRT. |
25 |
EŞEM KOYUNCU |
AĞRI-MERKEZ |
FELSEFE |
26 |
SELİM YENİLMEZ |
ERZURUM-ÇAT |
SINIF ÖĞRT. |
27 |
ENVER ÇETİN |
MUŞ-BULANIK |
SINIF ÖĞRT. |
28 |
SİBEL SERİM |
AĞRI-MERKEZ |
SINIF ÖĞRT. |
29 |
SEDA SÖNMEZ |
GAZİANTEP-ŞAHİNBEY |
YİYECEK İ.ÖĞRT. |
30 |
GÖKÇEN AKDEMİR |
BATMAN-MERKEZ |
KİMYA ÖĞRT. |
31 |
GÜLHAN UŞAK |
MARDİN -DERİK |
SINIF ÖĞRT. |
32 |
ŞAFAK ÖZCAN |
GİRESUN-DERELİ |
BEDEN EĞT. ÖĞRT. |
33 |
NAZLI GÖBEKLİ |
BATMAN-KOZLUK |
SINIF ÖĞRT. |
34 |
ŞEYMA KAVAS |
VAN-ERÇİŞ |
İNGİLİZCE |
35 |
OKTAY ŞAHİN |
BİTLİK-GÜROYMAK |
LİSE MATEMATİK |
36 |
FADİME AKA |
SİİRT-KURTALAN |
OKUL ÖNCESİ |
37 |
SELDA ÖZKANLI |
GAZİANTEP-NİZİP |
TÜRKÇE ÖĞRT. |
38 |
SERAP KORKMAZ |
TEKİRDAĞ-ERGENE |
EDEBA |
39 |
ELİF İZBUDAK |
GAZİANTEP-ŞAHİNBEY |
TÜRKÇE ÖĞRT. |
40 |
İSHAK YILDIZ |
AĞRI-MERKEZ |
İHL MESLEK DERS |
41 |
REŞİT MENTEŞE |
BİTLİK-TATVAN |
KİMYA ÖĞRT. |
42 |
HÜSEYİN KILIK |
SİİT-PERVARİ |
SINIF ÖĞRT. |
43 |
AYŞEGÜL YEŞİLKURT |
ŞANLIURFA-HİLVAN |
SINIF ÖĞRT. |
44 |
SEVİM YILDIZ |
DİYARBAKIR-HANİ |
SINIF ÖĞRT. |
45 |
SAİD YILDIZ |
VAN-TUŞBA |
SINIF ÖĞRT. |
46 |
GAMZE SAĞINÇ |
URFA-VİRANŞEHİR |
MATEMATİK ÖĞRT. |
47 |
EZGİ YILDIZ |
VAN-ERCİŞ |
SINIF ÖĞRT. |
48 NURCAN TÜLER MUŞ-BULANIK SINIF ÖĞRT.
49 NAZLI AYDIN AĞRI-MERKEZ SINIF ÖĞRT.
50 UMUT SELÇUK AĞRI-DOĞUBEYAZIT TÜRKÇE ÖĞRT.
51 KORAY BİÇER AĞRI-DOĞUBEYAZIT TÜRKÇE ÖĞRT.
52 ORHAN BADUR ŞIRNAK-SİLOPİ SINIF ÖĞRT.
53 SENA GÖLÜKÇÜ VAN-ERCİŞ SINIF ÖĞRT.
54 GÖKHAN ÇAYBAŞI VAN-ÖZALP SINIF ÖĞRT.
55 SEDA SENGER AĞRI-MERKEZ SINIF ÖĞRT.
56 PELİN YAZGAN URFA-MERKEZ ÇOCUK GEL.ÖĞRT.
57 ECEM GÜR BURSA-M.KEMALPAŞA BİYOLOJİ ÖĞRT.
58 MERVE SARIGÜL HAKKARİ-YÜKSEKOVA TÜRKÇE ÖĞRT.
59 PELİN ÇİVİ SAKARYA-AKYAZI MÜZİK ÖĞRT.
60 SÜLEYMAN YILDIZ URFA-MERKEZ TÜRKÇE ÖĞRT.
61 ÖMER FEVZİ DALAR TEKİRDAĞ-MERKEZ TÜRKÇE ÖĞRT.
62 TUĞBA HAŞLAMAN SİİRT-ŞİRVAN MATEMATİK ÖĞRT.
63 F. BERRAK GÜNDÜZ GAZİANTEP-ŞAHİNBEY İNGİLİZCE ÖĞRT.
64 AYŞE DUMAN EDİK İSTANBUL -BEYKOZ HAZ. GİY.ÖĞRT.