Körfez Öğrencilerine Başarı ve Motivasyon Semineri

Akhisar’da faaliyet gösteren Körfez Dershanaleri, öğrencilerine “Başarı ve Motivasyon” semineri düzenledi.

Körfez Öğrencilerine Başarı ve Motivasyon Semineri

Akhisar’da faaliyet gösteren Körfez Dershanaleri, öğrencilerine “Başarı ve Motivasyon” semineri düzenledi.

Akhisar Belediyesi Bülent Ciğeroğlu Kültür Salonunda düzenlenen seminer Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından başladı. Seminer Şifa Üniversitesi Psikolojik ve Rehberlik Uzmanı Dr Fatih Kalkınç tarafından verildi. Seminere Akhisar Körfez Dershaneleri Müdürü Mustafa Batı, Müdür Yardımcıları, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Başarıya ulaşmak için birçok ipuçları veren Kalkınç; “Çocuklarımız bizim yarınlarımız, geleceğimiz, ülkemizi emanet edeceğimiz evlatlarımızdır. Çoçuklarımızın başarılı olmasında en büyük görev anne ve babaya düşüyor. Televizyonun, cep telefonların çocukların başarılarını düşürüyor." dedi.

Akhisar Körfez Dershaneleri Müdürü Mustafa Batı, lise düzeyindeki ve mezun öğrencilere başarı ve motivasyon semineri düzenlediklerini, daha sonraki süreçlerde de bu tür etkinliklerin devam edeceğini ifade etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber