banner234

Körfez Dershanelerinden Bahar-Yaz Programı

Körfez dershaneleri geleneksel hale getirdiği bahar-yaz programını 2012-2013eğitim-öğretim yılına kayıtlı öğrencilerine anlattı.

Körfez Dershanelerinden Bahar-Yaz Programı

 

Körfez dershaneleri geleneksel hale getirdiği bahar-yaz programını 2012-2013eğitim-öğretim yılına kayıtlı öğrencilerine anlattı. 


Dershane Müdürü Mustafa Batı ;“Bu programın amacı öğrencilerimize bu zorlu sınavda yanında olduğumuzu göstermek ve önde başlayanların her zaman avantajlı olacağını anlatmaktır. Bu program üç bölümden oluşuyor: Konu anlatımları, Etütler ve Denemeler. Öğrencilerimiz Yaz boyunca bu imkânlardan yaralanacaklar, çalışıp anlamadıkları yerleri öğretmenlerine sorma imkânı bulacaklar. Öğrencilerimizi verdiğimiz ödevlendirme programlarından belirli tarihlerde sınavlar yaparak YGS ve LYS’ ye önceden hazırlamayı planlıyoruz. Bu programlar neticesinde önceki yıllarda başarımızın arttığını gözlemledik. Burada en önemlisi de bu programlarda emeği geçen öğretmenlerimiz az tatil yaparak yaz boyunca öğrencilerimizle birlikte olacaklar. Bu fedakârlıktan dolayı hepsine teşekkür ediyorum.”dedi.


Programda Matematik öğretmeni Mehmet Kökmen öğrencilere seminer verdi. Bu yıl Akhisar da YGS de başarılı olan öğrenciler bu dönemlerde öğrencilerin ne yapması gerektiğini, geçen yıl bu tarihlerde kendisinin ne yaptığını, yazı nasıl değerlendirdiğini anlattı. Program dershanenin öğrenciler için hazırladığı kokteylle sona erdi.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber