Kömürcü ve Hanpaşa Köylerinde Nakış Kursları Açıldı

2011-2012 öğretim yılı Akhisar Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü aracılığı ile Kömürcü Köyü'nde açılan nakış kursunun sergi açılışı Pazartesi günü yapıldı.

Kömürcü ve Hanpaşa Köylerinde Nakış Kursları Açıldı

 

2011-2012 öğretim yılı Akhisar Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü aracılığı ile Kömürcü Köyü'nde açılan nakış kursunun sergi açılışı Pazartesi günü yapıldı. 


Sergi açılışlarına Sayın Kaymakamımızın eşi Gülnaz Köten, İlçe Emniyet Müdürümüzün eşi Dilek Yolcu, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ufuk Çetinkaya, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü H. Hilmi Çekmez, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ahmet Çelebi katıldı. 


Sergi, saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından sergi Kömürcü köyü öğretmeni Özlem Ecebay eşliğinde törenle açıldı. Sergi açılış konuşması yapan Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ufuk Çetinkaya, Halk Eğitimi Merkezinin açmış olduğu kursların devam etmesi gerektiğini ve halkın bilinçlenmesi ve eğitilmesi için Halk Eğitim Merkezi olarak ellerinden gelen tüm imkanları seferber ederek bu işe gönüllü olduklarını belirtti. Bu kursların halkın günlük hayatın monoton işlerinden sıyrılarak bilgi ve beceri kazanmalarını ve halkın sosyalleşmesi adına büyük bir önem taşıdığı vurguladı. Her kesime hitap eden halk eğitim kurslarına herkesin katılmasını ve öğrenmenin yaşı olmadığını düşünerek eğitimlerine her ne yaşta olursa olsun devam etmeleri gerektiği belirtti.


Sergi açılışının ardından Hanpaşa köyü ve Hanpaşa İlköğretim Okulları ziyaret edildi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber