Keskinoğlu'ndan Endüstri Meslek Lisesine Destek

Akhisar Kayhan Ergun Endüstri Meslek Lisesi Metal Bölümüne Keskinoğlu Şirketler Gurubu tarafından Argon Kaynak Makinesi desteği yapıldı.

Keskinoğlu'ndan Endüstri Meslek Lisesine Destek

 

Akhisar Kayhan Ergun Endüstri Meslek Lisesi Metal Bölümüne Keskinoğlu Şirketler Gurubu tarafından Argon Kaynak Makinesi desteği yapıldı.

 

Keskinoğlu Şirketler Gurubu Piliç İşletme Tesisleri Müdürü Ozan Özdil ve Piliç İşletme Tesisleri Bakım Onarım Şefi İbrahim Ayyıldız Endüstri Meslek Lisesini ziyaret ederek Okul Müdürü ve Bölüm öğretmenleri ile bir araya geldi.

 

Desteklerinden ötürü kendilerine teşekkür eden Metal Bölümü Şef Öğretmeni Serdar Karayel, “Öncelikle vermiş olduğu malzeme desteği için Keskinoğlu’na teşekkür ederiz. Bu gün onların bize sağladığı bu avantaj ilerde onlara daha iyi bir şekilde yetişmiş bir eleman olarak geri dönecektir. Buda her iki taraf için olumlu bir getiridir. “ dedi.

 

Keskinoğlu Piliç İşletme Tesisleri Müdürü Ozan Özdil’de “Dediklerinize tamamen katılıyorum. Bu tür destekler Özel sektörü ayakta tutan faaliyetlerdir. Bu anlamlı ziyarete Keskin Bey bizzat katılmak istedi. Ancak bir toplantıya katılması gerektiği için aramızda bulunamıyor. Onun adına da hayırlı olsun dileklerimizi iletmek istiyoruz.” dedi. 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber