Kayalıoğlu Belediyesi'nden Eğitime Destek

Kayalıoğlu Belediye başkanı Mehmet Gökfiliz Kayalıoğlu İsmail Keskinoğlu İlköğretim Okulu öğrencilerinin isteğini geri çevirmeyip bando takımının kıyafetlerini yenileyerek eğitime verdiği desteği bir kez daha gösterdi.

Kayalıoğlu Belediyesi'nden Eğitime Destek

 

Kayalıoğlu Belediye başkanı Mehmet Gökfiliz  Kayalıoğlu İsmail Keskinoğlu İlköğretim Okulu öğrencilerinin isteğini geri çevirmeyip bando takımının kıyafetlerini yenileyerek eğitime verdiği desteği bir kez daha gösterdi.


Belediye başkanı Mehmet Gökfiliz en güzel yatırımın eğitime,insana yapılan yatırım olduğunu söyleyerek,bundan sonra da okula yardımlarının sürdürüleceğini söyledi.


Kayalıoğlu İsmail Keskinoğlu İlköğretim Okulu müdürü Erdem Kuleli de “Eğitimin sorunlarını el birliği ile çözmeye çalışan bir beldede çalıştıkları için şanslı olduklarını, okulumuzun isteklerini geri çevirmeyerek eğitime, okulumuza yaptığı desteklerden dolayı belediye başkanı Gökfiliz’e teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber