banner234

İyilikte yarışıyor, iyiliğin kitabını yazıyorlar

Akhisar Aliya İzzetbegoviç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi iyilik kulübü öğrencileri “iyilik denizinde yüzmek için, siz de bir iyilik yapın denize atın” diyerek başlattıkları projelerinde İYİLİĞİN KİTABINI yazıyor.

İyilikte yarışıyor, iyiliğin kitabını yazıyorlar

Okul girişinde kurulan stantta projelerini anlatıp öğretmen, öğrenci, personel ve öğrenci velilerini iyilik yapıp yazmaya davet ediyor. 24 mayısa kadar devam edecek projenin sonunda oluşacak iyilik metinleri , sahiplerinin kendi el yazısı ile bir araya getirilip kitaplaştırılacak.

Okul Müdürü Gökhan Akça öğrencilerin böylesine güzel ve farklı bir etkinliği başlatmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirerek "çocuklarımızın iyiliği , hoşgörülü olmayı, dünyayı ve hayatı sevmeyi öne çıkaran bu etkinliği bizi çok mutlu etti. Okulumuz iyilik kulübü birçok etkinlikle öne çıkıyor.Bizler de öğrencilerimizin bu tür etkinliklerini destekliyoruz. Okul idaresi, öğretmenlerimiz, personelimiz ve öğrenci velilerimizle iyilik denizinde bizim de bir damlamız olsun istiyoruz"dedi.

GHA / Süleyman Kollu
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber