Halk Eğitim Merkezi Ekibini Kurdu

Halk Eğitim Merkezi bünyesinde 2 Ocak’ta başlayan kurs büyük bir ilgi gördü.

Halk Eğitim Merkezi Ekibini Kurdu

Halk Eğitim Merkezi bünyesinde 2 Ocak’ta başlayan kurs büyük bir ilgi gördü.

Kursa katılımda bulunan çeşitli meslek dallarından kursiyerlerin böyle bir çalışma düzenlemesinden çok memnun olduklarını söylediler.

Yıllardır Akhisar Halk Eğitim Merkezinin böyle bir kurs düzenlemediğini, böyle bir kursun düzenlenebilmesi için sabırsızlıkla beklediklerini söyleyen kursiyerler, kursun düzenlenebilmesi için bizlere büyük destek veren Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ufuk Çetinkaya’ya teşekkür ettiklerini dile getirdiler.

Ekip Antrenörü Umut Fidan, Akhisar’da yöresel kültürel oyunlarımızın gelecekteki nesle taşınmasına ve yaygınlaşma çalışmalarına son hızla devam etmekteyiz; dedi.

Akhisar’da halkoyunları çalışmalarını yapan okullar ve kütüphanelerden sonra da Halk Eğitim Merkezinde böyle bir çalışma yapılmasından mutluluk duyduğunu dile getirdi.

Kursun açılımında, Akhisar İlçe M.E.M Müdürü Süleyman Mermer, Akhisar H.E.M Müdürü Ufuk Çetinkaya, Cumhuriyet İlköğretim Okulu Müdürü Rizvan Binarbaşı’ya ve emeği geçen herkese teşekkür dileklerini dile getirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber