Futsal'ın Değişmeyen Şampiyonu ! Z. Gülin Öngör Kız Meslek Lisesi

Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün düzenlediği Genç Bayanlar Futsal İl Birinciliği final müsabakaları,12.03.2015 tarihinde, Akhisar Kız Meslek Lisesinin Şampiyonluğu ile sona erdi.

Futsal'ın Değişmeyen Şampiyonu ! Z. Gülin Öngör Kız Meslek Lisesi

 Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün düzenlediği Genç Bayanlar Futsal İl Birinciliği final müsabakaları,12.03.2015 tarihinde,  Akhisar Kız Meslek Lisesinin Şampiyonluğu ile sona erdi.


Akhisar’da yapılan ve çevre ilçeleri de kapsayan yarışmalardan 1.olarak Manisa'daki İl Birinciliği yarışmalarına katılan Zeynep Gülin Öngör Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi;  Kardelen Ergin, İrem Yılmaz, Rahime Sıla Baştan, Sevgi Erkek, Yağmur Öz, Rabia Aras, İlke Aldemir, Selenay Avcı,  Şadiye Özdemir, Melek Durmuş, Hilal Bektaş'tan oluşan sporcu ve Beden Eğitimi Öğretmenleri Muammer İnan ve Önder Soykan'dan oluşan kadrosuyla tüm rakiplerini geçip, 4 yıldır değişmeyen geleneğini sürdürerek ,Manisa Şampiyonluğuna ulaştı.

Şampiyonluk Kupasını ve altın madalyalarını Manisa Oryantiring İl Temsilcisi Özgür Morbel’in elinden alarak, Şampiyonluğu doyasıya yaşadılar.

Okulun Beden Eğitimi Öğretmeni Muammer İnan; Sezona geçen senenin Türkiye 8.si olan takımımızdan mezun olan öğrencilerimizin yerine, yeni gelen öğrencilerimiz ile takviye ederek başladık. Her maçı final kabul edip tüm maçlara bu bilinç ile çıktık. Allah’a Şükürler olsun ki bu yılda emeğimizin karşılığını yine şampiyon olarak aldık.

En büyük eksikliğimiz spor salonumuzun olmayışıdır. Sınırlı sayıda salon çalışmasıyla, bir salon sporunda şampiyonluğa ulaşmak hiç de kolay olmuyor. Rakiplerimizin bir çoğu bu avantajlarını kullanarak bizim ile mücadele ediyorlar dedi.

İnan; Hedefimiz Aydın ya da Balıkesir Burhaniye’de yapılacak olan Grup müsabakalarında  aynı başarıyı tekrar ederek Türkiye Finallerine katılmaktır. Bu konuda Türkiye genelinde deneyimli bir ekibiz. Adımız tüm rakiplerimiz tarafından biliniyor.

Futbol’da Akhisar Spordan sonra en başarılı Futbol Takımı son yıllarda Bayan Futsal Takımımızdır.Tüm şehrin ve yetkililerin takımımıza desteklerini bekliyoruz  dedi. 

İnan ;Bizlere her türlü spor müsabakalarında desteğini esirgemeyen Okul Müdürümüz Nazan Bahara, diğer idareci, öğretmen arkadaşlarımız ile tüm sporcularımıza, öğrencilerimize ve ailelerine teşekkürlerimizi sunuyoruz dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2015, 09:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber