Eğitim Bir-Sen'den Öğretmenlere Kurs

Eğitim-Bir-Sen İlçe Temsilciliği Akhisar’daki tüm öğretmenlere hazırlık kursları düzenliyor.

Eğitim Bir-Sen'den Öğretmenlere Kurs

 

Akhisar Çağlak Anadolu Lisesi Kültür Salonu’nda saat 19.00–22.00 arasında ve 28.02.2012 ile 08.03.2012 tarihleri arasında düzenlenecek olan kursta öğretmenler “Fen Liseleri, Sosyal Bilimler Liseleri, Güzel Sanatlar ve Spor Liseleri ile her türdeki Anadolu Liseleri Öğretmenleri Seçme Sınavına hazırlanıyor.


Geçtiğimiz yıllarda da düzenlenen kursta, bu yıl İl Milli Eğitim Şube Müdürü Abdullah Ölmez, Fen Lisesi Müdürü Muhammed Çetin, Çağlak Anadolu Lisesi Tarih Öğretmeni  Yahya Külümser ve Çağlak A.L.T.D ve Edebiyat Öğretmeni  Hilmi Bozkurt görev alacak.


Kursun açılış konuşmasını yapan kurs ile ilgili bilgi veren Akhisar Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen İlçe Temsilciliği Başkanı Rıza Bahar, “ Göreve geldiğimiz günden bu yana yönetim kurulu arkadaşlarımla birlikte 7 gün 24 saat sendikacılık yapıyoruz.


Herkesi samimice kucaklayıcı ve kuşatıcı oluyor, tüm üyelerimize Eğitim-Bir-Sen’li olmanın gururunu ve farklılığını hissettirmek için olağanüstü gayret gösteriyoruz.


Çeşitli problemlerimize yönelik profesyonelce çözüm önerileri geliştirip, üyelerimizin her türlü hukuki, insani ve mesleki sıkıntılarında dimdik yanlarında olduğumuzu güçlü bir şekilde gösteriyoruz. Sosyal-kültürel faaliyetlerimiz, sendikal mücadelemiz ve milletin değerlerine sahip çıkmamız bizi, eğitim çalışanlarının ve milletimizin gözünde yüceltiyor. Üye sayımızdaki artış ve eğitim çalışanlarının her türlü beklentilerinin gerçekleşmesinde de aktif rol oynuyoruz.


Geleceğimizin mimarları olan siz çok kıymetli eğitimci arkadaşlarımın, mesleki kariyerlerinin daha iyi olması adına her zaman olduğu gibi sınavlar öncesi hizmet ve akademik sendikacılığın en iyi örneği olan hazırlık kursu düzenleyerek sizlere destek olma gayreti içerisindeyiz.


Hasseten yapılacak olan bu sınavı son derece önemsiyoruz. Daha önceki kurslarımıza katılan arkadaşlarımızın ciddi başarılar elde ettiğine şahit olduk.Sizlerinde bu kurstan azami derecede istifade edeceğinizi biliyor,kursumuzun en güzel ve en verimli bir şekilde gerçekleşmesini  temenni ediyorum..


Tüm kalbimle İnanıyorum ki yapılacak olan sınavda yüksek puanlar alarak istediğiniz kurumlara inşallah atanacaksınız. Ayrıca Sendika olarak sınavda ilk üçe girecek kursiyerlerimizi de ödüllendirmeyi düşünüyoruz.


 Gireceğiniz  sınavın ücreti "80 TL" olarak sizlerden alınmıştı.Bu  miktarı yüksek bularak, Danıştay’da yürütmenin durdurulması talepli iptal davası açtık.” dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber