Cumhuriyet'ten Dört Dörtlük Başarı

Manisa’nın Kırkağaç İlçesinde 14 Ocak 2015 tarihinde düzenlenen Okul Sporları Oryantiring İl Birinciliği Yarışmalarında, İlçemiz Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Ticaret Meslek Lisesi) , Katıldığı tüm kategorilerden Akhisar’a kupa taşıdı.

Cumhuriyet'ten Dört Dörtlük Başarı
Okulun Beden Eğitimi Öğretmeni Özgür Morbel ; 2014-2015 Eğitim- Öğretim Yılında yeni göreve başladığım Cumhuriyet M.T.A.L ‘de , Öğrencilerimizi Oryantiring sporuyla tanıştırdık.Yaptığımız arazi,harita ,pusula ve kondisyon çalışmalarıyla, kısa sürede mesafe kat ettik.
 
      Genç Kızlar – B kategorisinde Takım Sıralamasında Manisa 1.liğini elde ederken ,Genç Kızlar – A kategorisinde Takım 2.liği, Genç Erkekler – B kategorisinde Takım 2.liği , Genç Erkekler – A kategorisinde Takım 4.lüğü kupalarını Okulumuza taşıdık.Ferdi olarak da; Genç Kızlar – B kategorisinde Tuğba Demir İl 2.liği, Genç Erkekler – B kategorisinde Murat Yılmaz İl 2.liği ve Genç Erkekler – A kategorisinde Yunus Emre Yılmaz İl 4.lüğü madalyalarının sahibi olmuşlardır. 
 
19 Şubat 2015 tarihinde Eskişehir ve  İzmir’de düzenlenecek olan Gençler Oryantiring Grup Yarışmalarında ;Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ,Genç Kızlar – B  ve   Genç Kızlar – A kategorilerinde   İlimizi temsil en yarışmalara katılacaklardır.
    Yarışmalarda katkılarından dolayı Akhisar Belediyesine ,Okul Müdürümüz  Mahmut Doğruyol’a , Müsabakalarda her anında yanımızda olan Muhasebe ve Finansman Öğretmenimiz Bülent Aygün’e ,okulumuzun bize her zaman destek olan tüm personeline ve tabiî ki öğrencilerimize teşekkür ediyorum.
 
    Okulda düzenlenen törende konuşan Okul Müdürü Mahmut Doğruyol ise; Bizler gençlerimize her türlü fırsatı yaratmaya çalışıyoruz.Gayemiz sadece eğitim –öğretim değil öğrencilerin sosyal ve sportif ve kültürel anlamda da gelişmelerine katkıda bulunmaya çalışıyoruz.İşte bunlardan gurur duyduğumuz bizleri mutlu eden bu tabloyu yaşatan arkadaşlarınız Oryantiring branşında sarf ettikleri çabanın karşılığını aldılar. Okulumuza çok güzel sonuçlarla geldiler hepsini ve onları çalıştıran Beden Eğitimi Öğretmenimiz Özgür Morbel’i tebrik ediyorum.Ayrıca 19 Şubat 2015 tarihinde düzenlenecek olan Gençler Oryantiring Grup Yarışmalarında da başarılar diliyorum dedi.
 
   Genç Kızlar –A kategorisi Kupasını Müdür Yard.Ayşe Bilgehan Küçüktaban,Genç Erkekler-A kategorisi Kupasını Bilişim Şefi Mehmet Güçyener, Genç Kızlar –B kategorisi Kupasını Okul Müdürü Mahmut Doğruyol, Genç Erkekler-B kategorisi Kupasını Muh.Finans Öğretmeni Bülent AYGÜN ellerinden aldılar.
 
   Törende Türkiye Motor Sporları Federasyonun Street-1 dalında 750 cc de Türkiye Şampiyonu olan Emre Kırbaş’da , Şampiyonluk Plaketini Muh.Finans Öğretmeni Sevim Zenginoğlu’nun elinden alırken,Serbest Güreşte 76 kg  İl Birincisi Olarak Denizli deki Grup Yarışmalarına katılacak olan Fahrettin Yıldırım ise madalyasını Kimya Öğretmeni Hasan Silici taktı.
 
 
Okul Sporları Oryantiring İl Birinciliği Yarışmalarında Kazanılan Kupa ve Madalyalar
 
Manisa 1. si
AKHİSAR CUMHURİYAR MTAL
Genç Kızlar B Katg
Tuğba Demir-Yaren Gökbayrak-Mevliye Demircan-Kübra Yurtyapan-Gülsüm Kafa
 
Manisa 2.si
AKHİSAR CUMHURİYAR MTAL
Genç Kızlar A Katg
Sevgi Baki-Buse Öztürk-Meryem Çağan-Elif Kırgil-Gamze Yılmaz
 
Manisa 2.si
AKHİSAR CUMHURİYAR MTAL
Genç Erkek B Katg
Murat Yılmaz-Harun Atik-Emircan Cura-Gökay Ulgun –Murat Çam
 
Manisa 4.sü
AKHİSAR CUMHURİYAR MTAL
Genç Erkek A Katg
Baki Burak Mutlu-Oğuzhan Şimşek-Emre Kırbaş-Ali Raşit Erdem-Yunus Emre Yılmaz


Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2015, 16:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber