Cumhuriyet Lisesi'nden Huzurevine Anlamlı Ziyaret

Cumhuriyet mesleki ve teknik anadolu lisesi’nden Akhisar huzurevi yaşlı bakım ve rehabilitasyon merkezini ziyaret etti.

Cumhuriyet Lisesi'nden Huzurevine Anlamlı Ziyaret

Cumhuriyet mesleki ve teknik anadolu lisesi’nden  Akhisar huzurevi yaşlı bakım ve rehabilitasyon merkezini ziyaret etti.


Cumhuriyet Mesleki ve Teknik  Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri Akhisar Huzurevi ‘ni ziyaret ettiler.Değerler Eğitimi Projesi kapsamında ; Proje Sorumlusu Müdür yardımcısı Ayşe KÜÇÜKTABAN , Rehber Öğretmeni Fadime AŞIK , Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Mehtap ŞENEL ve 10 öğrencinin katılımıyla  düzenlenen ziyaret, Huzurevi Yönetiminin sıcak karşılaması ile başladı.

Akhisar Huzurevi’ni gezen ekip,burada kalan yaşlılarımızla sohbet ederek ,götürdükleri hediyeleri huzurevi sakinlerine takdim ettiler.Türküler söyleyen amcalarını,hayat hikayelerini anlatan teyzelerini dinleyen öğrenciler duygulu anlar yaşadı.

Müdür yardımcısı Ayşe KÜÇÜKTABAN; Değerler Eğitimi Projesinin önemli konularından; Vefa ve Yardımseverlik duyguları bu ziyarette pekiştirmiş olduk.Yaşlılarımız bizlerin geçmişi ,çocuklarımızda geleceğimiz bu iki kuşak arasındaki köprülerin kuvvetli olması bizlerin daha sağlıklı ,sağlam ve erdemli toplumlar olmamızı sağlar  dedi.

Cumhuriyet Mesleki ve Teknik  Anadolu Lisesi olarak Huzurevi Sakinleri için farklı projeler hazırlayıp onları tekrar ziyaret  etme sözü veren ekip Akhisar Huzurevi’nden ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2015, 13:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber