CMTAL Öğrencileri Ergun Hidrolik'i ziyaret etti

İlçemiz meslek liselerinden Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi eski ismi ile Ticaret Meslek Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri Organize sanayi bölgesinin modern işletmelerinden Ergun Hidrolik San.ve Tic. A.Ş ye 30.11.2018 tarihinde bir eğitim gezisi düzenledi. 

CMTAL Öğrencileri Ergun Hidrolik'i ziyaret etti

Sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki grup olarak gerçekleştirilen eğitim gezisinde kafile başkanlığı Okul Müdürü Sayın İsmail KARABIÇAK tarafından yapıldı. Ayrıca okul öğretmenlerinden Bülent AYGÜN, Nuri AVCI, Gülcan KARAN, Mehmet CAN ve Mehmet GÜÇYENER geziye katılarak öğrencilere refakat etti. 11. sınıf öğrencilerinin katıldığı eğitim gezisinde İşletme Genel Müdürü Sayın Zafer ÇOŞAN öğrencilere şirkette iş yaşamı, üretim süreci, fabrika çalışma şartları, işe alım süreçleri, özel sektörün öğrencilerden beklentileri, işyeri disiplini, personel ilişkileri, üretim yöntemleri, arge konularında detaylı bilgiler verdi. Zafer Bey özellikle yabancı dil bilmenin özel sektörde çok önemli ve aranan bir özellik olduğunu vurgulayarak öğrencilerin gelecek iş hayatlarına bir adım önde başlaması için en az bir, hatta iki yabancı dil bilmelerinin gerektiğini vurguladı.

Okul müdürü Sayın İsmail KARABIÇAK ile yaptığımız röportajda bu tarz eğitim gezilerinin, öğrencilerin iş hayatını tanıması ve özel sektör temsilcileri ile bir araya gelmesi ve onlardan doğrudan bilgiler almalarının geleceklerine yön vermesi açısından çok önemli olduğunu belirterek önümüzdeki zamanlarda bu tarz gezilere devam edeceklerini belirtti. Kendilerini ve öğrencilerini ağırladıkları için başta işletme genel müdürü Sayın Zafer ÇOŞAN olmak üzere tüm Power Packer personeline teşekkürlerini iletti.
 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber