Basketbol'da Manisa Birincisi Oldular

Akhisar Koleji Anadolu Lisesi Genç Erkek Basketbol Takımı Gençlik ve Spor Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu okullar arası basketbol maçlarında ilçe birincisi olduktan sonra ilde yapılan müsabakalarda finale çıkmayı başardı.

Basketbol'da Manisa Birincisi Oldular
Final de eşleştiği Manisa Güzel Sanatlar ve Spor Lisesini 59 – 47 yenerek il şampiyonu oldu. İlimizi 17 – 19 Ocak 2015 tarihinde Marmaris’te yapılacak olan Türkiye Grup Finallerinde temsil etme hakkı kazandı.

Okul Müdürü Ahmet YAŞAR “ Spora ve Sporcuya yatırım yapan bir okul olarak bu tür başarılar bizleri çok mutlu ediyor. Öğrencilerime verdikleri emekten dolayı çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2015, 19:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber