Atatürk Ortaokulundan muhteşem sanat gecesi

Akhisar'ın en köklü okullarından Atatürk Ortaokulu, Akhisar Belediyesi Park içi Sinema salonunda Görsel Sanatlar ve Teknoloji Tasarım Sergisi ile Tiyatro, Müzik ve Şiir dinletilerinden oluşan bir Sanat Gecesi etkinliği düzenledi.

Atatürk Ortaokulundan muhteşem sanat gecesi

Sanat gecesi 200 ü aşkın öğrencinin, Grafik tasarım, Mimari Tasarım, Atık Malzemelerden geri dönüştürülebilir ürünler elde edilmesi, çizgi ve resim çalışmalarının sergilenmesiyle başladı. Sergi açılışını Akhisar Kaymakamı Sayın Sabit KAYA’ nın gerçekleştirdiği açılış sonrasında, Okul Müdürü Fulya KUMBARACI, öğretmenler, öğrenciler ve misafirler ile birlikte, öğrencilerin yıl boyunca hazırlamış oldukları ürünlerinin sergilendiği Görsel Sanatlar ve Teknoloji Tasarım Sergisi gezildi. Görsel Sanatlar Öğretmeni Yüksel GÜLER, Teknoloji Tasarım Öğretmenleri Aydan ÇATALCALI ve Tülay İN öğrencileri ile birlikte misafirlere öğrencilerin eserleri ile ilgili bilgiler verdi. 
 
    Katılımın yoğun olduğu etkinlikte daha sonra Türkçe’ nin doğru, güzel ve etkili kullanımı üzerine Okul Türkçe Öğretmeni Emin AYTAÇ tarafından kaleme alınmış Tiyatro gösterimleri, Şiirler, Okul Müzik Öğretmeni Burak CALASIN ve Şeyhisa Anadolu Lisesi Müzik Öğretmeni Deniz ARIÇ’ın eşlik ettiği ve öğrencilerin seslendirdiği müzik eserleri ile devam etti. Gecenin Sunuculuğunu Türkçe Öğretmenleri Sönmez KARTAL ve Serap DEĞİRMENCİOĞLU’ nun gerçekleştirdiği ve bir saat süren etkinlikte öğrenciler büyük beğeni ve alkış aldı. 

    Okul Müdürü Fulya KUMBARACI, “Bu gecenin hazırlanmasında emeği geçen tüm öğrenci ve öğretmenlerimize gönülden teşekkür ederiz. Bizleri bu gecede yalnız bırakmayan değerli Kaymakamımız Sayın Sabit KAYA başta olmak üzere, tüm misafirlerimize teşekkürü borç biliriz” dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber