AKİMDER, Gençlerimizle Projelere Açığız

AKİMDER (Akhisar İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği) Başkanı Mahmut Binay, Başkan Yardımcısı Muhammet Emin Altunkaynak ve Yönetim Kurulu Üyesi Basri Akgüneş, Ayvaz Dede İmam Ortaokulu’nu ziyaret etti.

AKİMDER, Gençlerimizle Projelere Açığız

 AKİMDER (Akhisar İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği) Başkanı Mahmut Binay, Başkan Yardımcısı Muhammet Emin Altunkaynak ve Yönetim Kurulu Üyesi Basri Akgüneş, Ayvaz Dede İmam Ortaokulu’nu ziyaret etti.

 
Konu hakkında bilgi veren Muhammet Emin Altunkaynak, okul müdürü Yıldırım Bayır,  müdür yardımcısı Said Akdağ ve okul rehber öğretmeni İsa German’dan okulun sorunlarıyla ilgili bilgi aldıklarını, yapılması planlanan projeler hakkında istişarede bulunduklarını dile getirdi. AKİMDER için Akhisar İmam Hatip Lisesi kadar Ayvaz Dede İmam Hatip Orta Okulu’nun da çok büyük bir önem arz ettiğini, amaç ve dava birliği olan iki kurum için ellerinden geleni yapacaklarını, öğrencilerin değerlerine bağlı, sosyal yönü ve iletişim becerileri gelişmiş, toplumun sorunlarını bilen ve bunlara çözüm üreten, kültür-sanat faaliyetleriyle ilgilenen, sorumluluk alan bireyler olarak yetişmesini temenni ettiklerini ifade eden Altunkaynak;  bunun gerçekleşmesi için de kurumlarımızla her türlü işbirliğine hazır olduklarını dile getirerek sözlerine şöyle devam etti:  Önümüzde bir dergi projesi var. Biz istiyoruz ki gençlerimizin yazıya, edebiyata, çizime ilgisini artıralım. Bu gayeyle hem Akhisar Anadolu imam Hatip Lisesi öğrencilerinin hem de Ayvaz Dede İmam Hatip Orta Okulu öğrencilerinin dergide aktif olarak rol almasını istiyoruz. İlerleyen günlerde projemizi inşallah hayata geçireceğiz.

Konuşmamız samimi bir hava içerisinde geçti. Umuyorum ve Rabb’imden diliyorum ki okulumuz ve öğrencilerimiz açısından faydalı sonuçlar doğuracaktır. Okul müdürü Yıldırım Bayır ve müdür yardımcısı Said Akdağ’a gösterdikleri misafirperverlikten dolayı memnuniyetimizi dile getirerek okulumuzdan ayrıldık.

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2014, 21:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber