Akhisarlı Genç Makinacılar Bursa OSB'de

Kayhan Ergun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Makine Teknolojisi Alanı Öğretmen ve Öğrencileri Bursa OSB’ye teknik gezi düzenledi.

Akhisarlı Genç Makinacılar Bursa OSB'de

 Kayhan Ergun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Makine  Teknolojisi Alanı Öğretmen ve Öğrencileri  Bursa OSB’ye teknik  gezi düzenledi.

Yıllar önce Akhisar Endüstri Meslek Lisesi Tesviye Bölümünden  mezun olan  Mustafa ve Hasan BALLI kardeşler, çalışmaya gittikleri Bursa Kayapa OSB’de  BALLI  METAL fabrikasını kurmuşlardır. Öğrencilere üretim ile ilgili teknik bilgiler vererek çalışma şartlarını anlatan BALLI kardeşler, mezun oldukları okullarından öğrencilerin fabrikalarını ziyarete gelmelerinden dolayı çok memnun ve mutlu olduklarını ifade ettiler.

Teknik Gezi gurubu gezisine Bursa OSB’ de üretim alanındaki bir başka önemli firmalarından olan COŞKUNÖZ firmasını da ziyaret ederek. Yetkililer eşliğinde Üretim alanlarını gezerek bilgi aldılar.

Okul Müdürü Rıza Bahar, öğretmen ve öğrencilerimizin  bilgi, görgü ve becerilerinin arttırılması amacıyla yapılan Teknik Gezide okulumuza kapılarını açan Bursa’nın önde gelen BALLI METAL ve COŞKUNÖZ  firmalarına teşekkür ediyorum dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2015, 11:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber