banner234

Akhisarlı Dünya Şampiyonu Karnesini Aldı

Akhisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Mermer, Akhisar Anadolu Lisesinde düzenlenen karne dağıtım törenine katılarak okul yöneticileri ve öğretmenler ile yaptığı görüşmelerin ardından sınıfları gezdi. 

Akhisarlı Dünya Şampiyonu Karnesini Aldı

Akhisar’da yaklaşık 26 bin 400 öğrenci yarıyıl tatiline girdi.

Mermer, öncelikle 14. Aerobik Cimnastik Dünya Şampiyonası'nda 15-17 yaş kategorisinde altın madalya kazanan Anadolu Lisesi 10/B öğrencisi Ayşe Begüm Onbaşı’yı tebrik ederek karnesini verdi. 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Mermer konuşmasında; “Özellikle Anadolu Lisesini seçmemizde Ayşe Begüm’ün çok etkisi oldu. Çünkü çalışmanın insanı nasıl başarıya götürdüğünü en iyi o arkadaşımızda görüyoruz. Sadece Akhisar için değil Türkiye için de çok büyük bir gurur kaynağı” dedi.

Mermer, ardından okul birincisi 11-A sınıfı öğrencisi Büşra Ay’a karnesini vererek tebrik etti. 


 


Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2017, 16:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber