Akhisar'ın SBS Birincisine Kaymakam'dan Tebrik

Akhisar Özel Eminbey Koleji Öğrencileri SBS İlçe 1.si Ahmet Kocataş ve İlçe 4.sü Ömer Faruk Özen’i Akhisar Kaymakamı

Akhisar'ın SBS Birincisine Kaymakam'dan Tebrik

Akhisar'ın SBS Birincisine Kaymakam'dan Tebrik


Akhisarpress.com

 

Akhisar Özel Eminbey Koleji Öğrencileri SBS İlçe 1.si Ahmet Kocataş ve İlçe 4.sü Ömer Faruk Özen’i Akhisar Kaymakamı Kamil Köten, makamında kabul ederek tebrik etti. 


Tebrik ziyaretine, Akhisar Milli Eğitim Şube Müdür Cafer Tetik, Özel Eminbey Koleji Müdürü Harun Çınar, Körfez Dershanesi Müdürü Cengi Boyaz ve Özel Eminbey Koleji yönetim kurulu üyesi Berat Eren katıldı.  


Öğrencilerin başarılarını takdir ettiğini belirten Kaymakam Köten, “ Öncelikle Akhisar’da dereceye girerek, dolayısıyla ilde ve Ülkede de derece yaptıkları ve İlçemizin adını duyurdukları için kendilerine çok teşekkür ediyorum. Çünkü bu okul derecesi Akhisar’ında başarı Çıtasını yükseltiyor. Tabi bu başarıda hocalarımızın da payı çok büyük onlara da çok teşekkür ediyorum. Ancak Benim gözümde Bu başarıda Okul ve Öğrencinin katkıları ne kadar büyükse Velilerinde katkıları çok büyük onlara da çok teşekkür ediyorum. Öğrencilerimizin de başarılarının devamını diliyorum.” 


Konuşmasının ardından  Kaymakam Köten öğrencilere hediyelerini vererek bir kez daha başarılarının devamını diledi.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber