Akhisar’da yeni eğitim öğretim yılı başladı

Akhisar’da 2020-2021 Eğitim Öğretim yılı bugün düzenlenen törenle başladı.

Akhisar’da yeni eğitim öğretim yılı başladı

AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Akhisar Kaymakamı Sabit Kaya, Garnizon Komutanı Albay Mehmet Şahin, Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Ali Erdayıoğlu, Ticaret Odası İlkokulu ve M. S. Göldelioğlu Anaokulunu ziyaret ederek okul idaresi ve öğretmenlere başarı dilediler.

Koronavirüs tedbirlerini kontrol eden Kaymakam Kaya, sınıfları gezerek öğrencilerden tedbirlere uymalarını istedi.

Salgın nedeniyle ara verilen eğitim hayatının uyum eğitimi ile yeniden başladığını anımsatan İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Mermer de anaokulu ile 1. sınıf öğrencilerinin yüz yüze eğitime başladıklarını aktardı.

Akhisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Mermer, “Pandemi nedeniyle farklı bir dönem yaşıyoruz. Bu süreçte çocuklarımızın sağlığı en öncelikli işimiz. Bu nedenle Okul ortamlarımızı "OKULUM TEMİZ" Parolasıyla hijyenik hale getirdik. Tüm tedbirleri aldık ve seyreltilmiş olarak 2020/2021 eğitim öğretim yılına başladık. Ülkemize, Milletimize, Eğitim Camiamıza ve Öğrencilerimize hayırlı olsun” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber