Akhisar Koleji Öğrencilerine Çinicilik Kursu

Akhisar Koleji lise ve orta okul öğrencilerinde 30 kişilik bir gurup, derslerinin dışında okul yönetimi ve Resim ve El Sanatları Kulübünün hazırladığı ortamda Çinicilik kurusuna katıldılar.

Akhisar Koleji Öğrencilerine Çinicilik Kursu

 Akhisar  Koleji lise ve orta okul öğrencilerinde 30 kişilik bir gurup, derslerinin dışında okul yönetimi ve  Resim ve El Sanatları Kulübünün hazırladığı ortamda Çinicilik  kurusuna katıldılar. Yaptıkları ilk  Çini işlemeli  tabaklarını tamamladılar.  Okul yönetimi Kurs Öğretmeni Berna Özkan ve öğrencisi  Feyza  İylikeden’e  teşekkür plaketi verdi.

Resim ve El Sanatları  Kulübü öğretmenleri Çiğdem Karakuş ve Hüdaverdi Görgün, kulüplerinin  değişik sınıflarda ki öğrenciler için çeşitli  el sanatları  ile öğrencilerinin  yeteneklerini ortaya çıkarmaya  çalışıyorlar.

Okulun  Lise Müdürü Ali Osman Orak, ilk Öğretim Müdürü  Ali Rıza Perese’nin Çini kursu öğreticilere  Berna Özkan ve Feyza İyilikeden’e plaket vermelerinden  sonra, bilgi veren  Hüdaverdi Görgün, “ Öğrencilerimizin yoğun dersleri arasında  özelikle  ilgi gösterdikleri alanlar olan, el sanatları, spor, dans, müzik gibi alanlarda  da  onlara destek olmak için okul kurucularımız ve yöneticilerimiz  bizlere  imkan sağlıyorlar. Biz öğretmenlerde elimizden  geldiğince  öğrencilerimiz ile birlikte bu mutluluğa  yaşıyor ve ortak oluyoruz.” Dedi. 
Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2015, 12:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
sanatkar
sanatkar - 6 yıl Önce

sosyal faaliyetler için vizyon lazım. bu vizyon akhisar kolejinde var. yaptıkları değişik sosyal etkinliklerden bu görülüyor. vizyonu olmayanlar ise ancak taklit ederler.i̇zleyin görün.

kolejim
kolejim - 6 yıl Önce

öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirdiğiniz için teşekkürler.okullar bu tür faaliyetlerle reklamını yapmalı. okul reklamları velilerin egolarını tatmin yeri olmamalı

i.halaza
i.halaza - 6 yıl Önce

doktorlar biryere geçiyorsa bilinki orda kalite vardır!.

b.şehirli
b.şehirli - 6 yıl Önce

i.halaza cevap vereceğine velilerin sesine kulak ver.kaliteyi gördüm bir yılda fos.

emin
emin - 6 yıl Önce

vizyon demek yerine bence bahçeşehiri taklit etmekten vazgeç hüdo baba...

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber