Akhisar İHL öğrencileri, TOKİ Özel Eğitim okulunu ziyaret etti

Akhisar Anadolu İmam Hatip Lisesi idareci, öğretmen ve öğrencileri 6 Aralık 2021 Pazartesi günü Akhisar TOKİ Özel Eğitim Uygulama Merkezi Okulu’nu ziyaret etti. 

Akhisar İHL öğrencileri, TOKİ Özel Eğitim okulunu ziyaret etti

Kurum Müdürü Halil İbrahim DEMİRBAŞ bu nazik ziyaretimiz dolayısıyla teşekkür etti.  Sınıfları tek tek gezdirerek okul ve öğrenciler hakkında Akhisar Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerini bilgilendirdi.

Öğrencilerin sağlık durumları, gelişmişlik düzeyleri ve etkinlikleri gözlemlendi. Spor salonunda gösterdiği performansla herkesi şaşırtan ve büyük beğeni alan kurum öğrencilerine güzel gösterileri misafirperverlikleri için teşekkür edildi. 

İmam hatip lisesi öğrencilerinin “en yumuşak yanımız” olarak nitelendirdikleri kurum öğrencileri için hazırladıkları verildi. Yine bu kardeşlerimiz için yazılan mektuplar teslim edildi. Öğrencilerimize güven aşılayan ve onlara duyulan sevgiyi ifade eden mektupları okuyan öğrencilerin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Kurumdan ayrılırken öğrencilerin özel günler dışında da ziyaret edilmekten büyük mutluluk duydukları kurum müdürü tarafından dile getirildi ve tüm ziyaretçilere tekrar teşekkür edildi. 
 

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2021, 12:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber