Akhisar'da öğrencilerin karne heyecanı!

Akhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen karne dağıtım töreni Şeyh İsa Anadolu Lisesinde yapıldı.

Akhisar'da öğrencilerin karne heyecanı!

Akhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen karne dağıtım töreni Şeyh İsa Anadolu Lisesinde yapıldı.

Törene Akhisar Kaymakamı Sabit Kaya, AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Garnizon Komutanı Hava İstihkam Albay Mehmet Şahin, Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Mermer ve diğer protokol üyeleri katıldı.

Yarıyıl tatilinin hayırlı olmasını dileyen Akhisar Kaymakamı Sabit Kaya, öğrenciler başarılar diledi. Öğrencilerin yarıyıla kadar özverili bir şekilde çalıştığını ve bir tatili hak ettiklerini ifade eden AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, gençlerden çok şey beklediklerini ve bu ülkenin gelecekleri gençlerin başarılarına ihtiyaçları olduğunu vurguladı. Başarıya ulaşmanın en iyi yolunun öncelikle hayat etmek ve ardından planlı bir çalışmanın olduğunu ifade eden Aydemir, gençlerin ileride bu ülkeyi lider bir ülke olarak göreceğini kaydetti. Öğretmenlere de verdikleri emeklerinden dolayı teşekkürlerini ileten Aydemir tüm öğrencilere hayırlı tatiller diledi. 

Öncelikle tüm öğrencilere iyi tatiller dileyen Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, “Tatilin tadını çıkarın, keyfini sürün ancak tatilde mutlaka kendinizi geliştirecek faaliyetlerde de bulunacaksınız ve ben buna eminim. Belli bir yaşa geldiniz, bunun iki üç sene sonra oy kullanacaksınız, Türkiye’nin geleceğine yön vereceksiniz. Yani siz sadece kendinizi değil, toplumu da yönlendireceksiniz. O yüzden lütfen bilinçli bir şekilde tatil zamanı tatil, çalışma zamanı çalışma ve bu ülke için hayırlı birer evlat olacağınızdan eminim” dedi.

Tatilde öğrencilere dinlenme öğüdünü veren Garnizon Komutanı Hava İstihkam Albay Mehmet Şahin özellikle bu tatilde öğrencilerin kitap okumalarını gerektiğini ifade ederek, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bize bıraktığı bu güzel ülkeyi daha iyi seviyelere taşımak için çalışacağız. Sizler 3 veya 5 yıl sonra bu ülkede iş yapan, karar veren ve yöneten, öğreten ekipler olacaksınız. Kendinizdeki donanımı lütfen arttırın” dedi.

Karne dağıtım töreni ardından okulun salonunda program düzenlendi. Burada okul ile ilgili bilgi veren Şeyh İsa Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Adem Kurt, sayısız akademik başarı ağladıklarını her yıl ortalama yüzde 75 başarı oranı ile üniversiteye öğrenci gönderdiklerini belirtti. 
 

l

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber