banner234

Akhisar'da öğrenci velilerinden Coronavirüse karşı önlem

Tüm dünyada ve Türkiye’de Pandemi haline gelen Coronavirüs’e karşı vatandaşlarda bir yandan kendi yöntemleriyle önlem almaya devam ediyor.

Akhisar'da öğrenci velilerinden Coronavirüse karşı önlem

Tüm dünyada ve Türkiye’de Pandemi haline gelen Coronavirüs’e karşı vatandaşlarda bir yandan kendi yöntemleriyle önlem almaya devam ediyor.

Akhisar Nadide Fazıl Aysu Fatih İlkokulu Okulu 2-B sınıfı velileri, çocuklarını Coronavirüs’ten korumak amaçlı tüm sınıfı ve okul girişini el birliği ile temizledi.

Konu ile ilgili son günlerde Türkiye’ninde gündeminde olan Coronavirüs ve diğer virüslere karşı önlemler almak istediklerini ifade eden 2-B sınıfı öğrenci velisi Özlem Kuşdemir; “Çocuklarımızı Coronavirüs ve diğer virüslere karşı korumak istiyoruz. Bizde önce kendi sınıfımızı temizlemekle başlamak istedik. 5 veli ve bir okul görevlimiz ile birlikte sınıfımızı baştan aşağıya temizleyip yıkadık. Bu temizliği tüm diğer sınıf ve okullarımızda yapılması gerektiğine inanıyoruz” dedi.

Öğrenci velileri Özlem Kuşdemir, Ayfer Çakır, Filiz Namal, Asiye Demir, Cevahir Birsoy ve okul görevlisi Kazım Karagür önce sınıfı daha sonra da okul girişini temizlediler. 
 


YORUM EKLE
YORUMLAR
kentli
kentli - 1 yıl Önce

Devletin yapması gereken işler...

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber