Akhisar'da deniz taşıtları kullanma kursu açılıyor

Akhisar Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı Hasan Ali Men lokalde yaptığı açıklamada Akhisar’da bu ay içinde deniz taşıtları kullanma kursu açacaklarını söyledi.

Akhisar'da deniz taşıtları kullanma kursu açılıyor

Men yaptığı açıklamada; “Akhisar’ımıza çok güzel bir haberimiz var. İhtiyaçlar doğrultusun da gerçekten bu kadar ihtiyacı olduğunu bende bilmiyorum. Arkadaşlardan aldığım bilgi üzerine Akhisar’ da bu ay içerisinde deniz taşıtlarını kullanma kursu açıyoruz. Açtığımız kursta herkes kendine ait olan tekneyi, yatı ve kiralamış olacağı yatı ve tekneyi kullanabileceği bir belgedir bu. Türkiye’de liman başkanları tarafından veriliyor. Sağ olsun çeşme Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanımızla diyaloğa girdik çeşme liman başkanımızla da irtibata geçerek bu ay içerisinde kursumuzu açmaya düşünüyoruz” dedi.

Kursa ciddi bir talep olacağını düşündüğünü kaydeden Men şunları söyledi;

“Şuan da ön başvuruları almaktayız ön başvurularda kimlik fotokopisi bir adet fatura yeterli, bir adet fotoğraf yeterli onun haricinde ön başvuruları aldıktan sonra kursumuzun tarihini de sizler aracılıyla tekrar Akhisar halkı ile paylaşacağız. Liman başkanından sözü almak için zor bir aşamadan geçtik. Sağ olsun çeşme Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı Osman Köfüncü çok yardımcı oldu. En kısa zamanda başvuruları alıp bu ay içerisinde de kursumuzu açmaya düşünüyoruz. Şuanda ciddi bir talep var siz basınımız konuyu biraz gündemde tutarsanız en azından ihtiyacı olduğumuz vatandaşlarımız mağdur olmazlar. Bir günlük bir kursumuz var bir günün sonunda katılımcı arkadaşlarımız tamamı bu belgeye sahip olacak”
 
YORUM EKLE
YORUMLAR
Genc
Genc - 11 ay Önce

Ne alaka ya memlekete denizmi getircekmis hahaha

Toydemir
Toydemir - 11 ay Önce

Kurs nerede açılacak

Ahmet Duman
Ahmet Duman - 11 ay Önce

Müracaat nereye yapılacak?
Ben şimdi ön başvuru yapmış oldum mu?

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber