AKGİAD "Sende Paylaş" kampanyası kitaplarını teslim etti

Akhisar Genç İş Adamları Derneği (AKGİAD) başlatmış oldukları “Sende Paylaş” kitap ve oyuncak kampanyasında topladıkları kitapları Akhisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Mermer’e teslim etti.

AKGİAD "Sende Paylaş" kampanyası kitaplarını teslim etti

AKGİAD’ın yeni dernek binası Gölet Amfi Tiyatro altında düzenlene basın toplantısında AKGİAD Başkanı Özkan Kalın; “Biliyorsunuz derneğimiz olarak Sende Paylaş kampanyasını başlatmıştık. Başta dernek üyelerimiz, duyarlı Akhisar halkı ve en sonda Akhisar Belediyesi’nin kitap fuarında bu kitapları topladık. Bugün bu kitapları ilçe milli eğitim Müdürümüze teslim ediyoruz. Devamında da ilçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzle yaptığımız protokolde yaklaşık 18 tane köy okulumuzun kütüphanelerinin olmadığını öğrendik. Yaptırdığımız kitap dolaplarını da bu okullara göndereceğiz. Öğrencilerimize, gençlerimiz böyle faydalı çalışmalar yapmaya devam edeceğiz. Bu arada AKGİAD olarak Cumhuriyetimizin 96.yılını kutluyoruz.” dedi.

Akhisar ilçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Mermer; “Akhisar Genç İş Adamları derneğimiz güzel bir örneğe imza attılar. Eğitimin temeli okumaktır. Çocuklarımızı okumaya yönlendirmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Sivil toplum örgütlerimizde bize bu konuda çok destek oluyorlar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber