Adnan Menderes Liseliler başarılarını kutladı

Adnan Menderes Lisesinde 2012 yılında mezun olan ve bir yüksek öğretim kurumuna yerleşme başarısı gösteren öğrenciler

Adnan Menderes Liseliler başarılarını kutladı

Akhisarpess.com

 

Adnan Menderes Lisesinde 2012 yılında mezun olan ve bir yüksek öğretim kurumuna yerleşme başarısı gösteren öğrenciler ve bu başarılarda emekleri geçen öğretmenleri başarılarını kutladılar. 


Başarılı öğrenciler ve velileri öğretmenlerine teşekkür etmek amacıyla pilav ve ayran hazırlatıp beraber mutluluklarını paylaştılar. 2011/2012 Eğitim ve Öğretim Yılında mezun olan ve LYS sınavına giren 187 öğrenciden 111’inin bir yüksek öğretim kurumuna yerleşme başarısı gösterdi.


Adnan Menderes Lisesi öğretmenleri ise öğrencilerinin akademik başarılarından dolayı gururlu olduklarını ve öğrencilerinin her alanda başarılı olabilecek kapasiteye sahip olduklarını, bunu bugün gösterdikleri davranışlarıyla kanıtladıklarını ifade ettiler.

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber