Sanat Atölyesinde Çini İşleme Kursu Başlıyor

Akhisar Belediyesi Sanat Atölyesinde devam etmekte olan Akhisar Halk Eğitim Merkezine bağlı çini işleme kursu yeni kayıtlarına devam ediyor. 6 Nisan’da başlayacak olan kursların Mayıs sonunda biteceği bildirildi. Kayıt yaptırmak isteyen kursiyerlerin bu hafta içerisinde Akhisar Belediyesi Sanat Atölyesi ve Halk Eğitim Merkezine başvurmaları gerekiyor. Çini İşleme Kursu haftalık programı ise şöyle; Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri saat 11 ile 16 aralarında yapılacağı bildirildi.

Sanat Atölyesinde Çini İşleme Kursu Başlıyor

 Akhisar Belediyesi Sanat Atölyesinde devam etmekte olan Akhisar Halk Eğitim Merkezine bağlı çini işleme kursu yeni kayıtlarına devam ediyor.


6 Nisan’da başlayacak olan kursların Mayıs sonunda biteceği bildirildi. Kayıt yaptırmak isteyen kursiyerlerin bu hafta içerisinde Akhisar Belediyesi Sanat Atölyesi ve Halk Eğitim Merkezine başvurmaları gerekiyor.

Çini İşleme Kursu haftalık programı ise şöyle; Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri saat 11 ile 16 aralarında yapılacağı bildirildi.

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2015, 12:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber