banner113

Herkes hazırlar Yediiklim kazandırır!

Hafta içi gündüzle akşam ve hafta sonu gruplarımızla birlikte geleceğinizi tayin edecek olan sizlere, ikliminizi bulabileceğiniz en iyi eğitim imkanlarını hizmetinize sunmaktayız.

Herkes hazırlar Yediiklim kazandırır!

Hafta içi gündüzle akşam ve hafta sonu gruplarımızla birlikte geleceğinizi tayin edecek olan sizlere, ikliminizi bulabileceğiniz en iyi eğitim imkanlarını hizmetinize sunmaktayız. Unutmayalım ki! Herkes hazırlar Yediiklim kazandırır. Sizler de Yediiklim’le kazanacaksınız. 

Halil Adıyamam (Müdür)

İletişim telefonları
0236 4242560 - 0532 5032923


 

YORUM EKLE
YORUMLAR
ZEHRA
ZEHRA - 11 ay Önce

sünnet haberlerini " erkekliğe ilk adımını attı" başlığı ile yayınlıyorsunuz. Bu talihsiz yaklaşımınızdan dönmenizi temenni ediyorum. Zira birçok uzmanın da belirttiği gibi sünnet düğününü erkekliğe adım atmak gibi değerlendirmeler küçüğün psikolojisini olumsuz etkilemekte, uzvu ile erkeklik, adamlık arasında bağlantı kurmaya sevk etmektedir. Herhangi bir organı yüceltmenin gerek kişinin psikolojisine gerekse toplum yaklaşımına zararı büyüktür.

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber