banner113

Halk Eğitim'in Gençlik Merkezi'ndeki kurslarına kayıtlar başladı

Akhisar Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü  Akhisar Gölet Alanı içerisinde bulunan Akhisar İlçe  Gençlik ve Spor Müdürlüğü’ne Bağlı Gençlik Merkezi Müdürlüğü içerisinde açılması planlanan kurslarla ilgili başvuruların alınmaya başlanacağını duyurdu.

Halk Eğitim'in Gençlik Merkezi'ndeki kurslarına kayıtlar başladı

Yapılan açıklamada Akhisar Gençlik Merkezi Müdürlüğümüz içerisinde Halk Eğitimi Merkezimiz tarafından açılacak kurslar ile ilgili İlçe Spor Müdürlüğümüz’ ün yetkilileri tarafından anket yoluyla hangi kursların açılması gerektiği ile ilgili bir kamuoyu yoklaması yapıldı. Bu anket çalışması da dikkate alınarak başvurular şahsen İlçe Gençlik Merkezi Müdürlüğümüze yapılacaktır. Açılacak olan kurslarımız ile ilgili başvurular Ekim’in ilk haftasından itibaren alınacak ve Ekim ayı içerisinde planlanmaya başlanacaktır. Gençlik Merkezimiz içerisindeki yer ve zaman planlamasına uygun şekilde Halk Eğitimi Merkezimiz’ in kadrolu  ya da Usta öğreticisi imkanları dikkate alınarak açılması planlanan kurslarımıza başvuruları yapmayı unutmayın.

Halk Eğitimi Merkezimiz’in faaliyetlerinin tüm vatandaşlarımıza duyurulması ve Halkımız’ın görüşlerinin alınarak çalışmalar konusunda kamuoyu yoklaması yapılmasından dolayı Akhisar Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün tüm kademelerindeki çalışanlarına ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.Halk Eğitimi Merkezi tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızla birlikte sizlere bir telefon kadar yakındır. Kurslarımızdan yararlanmak isteyen tüm vatandaşlarımız aynı Gençlik Merkezimizde olduğu gibi, Belediyemize, muhtarlıklarımıza, okul kurum müdürlüklerimize,diğer kamu kurum ve kuruluşlarımıza,sivil toplum kuruluşlarımıza da kurs taleplerini iletmeleri durumunda başvuruları Halk Eğitimi Merkezimiz Müdürlüğümüzce değerlendirilerek gerekli çalışmalar yürütülecektir. Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Toplumun tüm ihtiyaçlarını da dikkate alarak en üst seviyede fayda esasına göre çalışır.Halkımızın bu imkanlarımızı zorlamalarını ve daha farklı faaliyetleri hep birlikte hayata geçirmeyi bekliyoruz.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber