Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) da Nisan ayında meydana gelen Yönetim Kurulu Başkanlığında gerçekleşen değişiklik dolayısıyla Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu Mehmet Ali Erdayıoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Erdayıoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kaya Yılmaz ve Meclis Katip Üyesi Cengiz Özdemir’in hazır bulundukları ziyarete Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Akhisar Belediye Başkan Yardımcısı Ekrem Kayserili, Akhisar Belediye Meclis Üyeleri Sezgin Akkaynak, Yılmaz Akar ve Ensar Muştu ile Başkanlık Danışmanı Emre Onikidal katıldılar.

Erdayıoğlu; “Belediye Başkanımız Sayın Besim Dutlulu ve ekibiyle birlikte ilçemizde Koronavirüs salgınının etkilerinin yanı sıra, Akhisar ekonomisi ve ilçemiz sosyo-kültürel durumu hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Kendilerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim” dedi. Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu da Erdayıoğlu’na hayırlı olsun dileklerini ilettiler.