Clinique marka yoğun nemlendirici içeriğindeki lush formülü ile susayan cilde anında etki eder ve nemlendirir. Yaklaşık 24 saat cildin nemli kalmasını sağlar.  Clinique güçlendirici yoğun kremi ile günlük kullanıma uygun bir şekilde cildin nemlenmesini sağlarsınız.

Daha iyi bir bariyere sahip ve daha nemli bir cilt mutlu bir cilt demektir ve dolayısıyla sizin mutluluğunuz demektir. Clinique Moisture kremi günde iki defa sabah ve akşam olarak kullandığınızda sonuçlarına siz bile inanamayacaksınız.

 Paraben ve Ftalat içermeyen Clinique marka ürünlerde koku da yoktur.

Clinique Moisture Surge Krem

24 saat boyunca cildi nemli tutan bu mucize krem aynı zamanda makyaj bazı olarak da kullanılıyor. Tüm cilt tiplerine uygun olan bu krem başta kuru ciltler olmak üzere tüm ciltlerin ihtiyacı olan nemi sağlar. Böylece cilt daha canlı ve parlak görünüme kavuşur.

Erken yaşlarda oluşan yaşlılık belirtilerini yavaş yavaş yok eder. Kesinlikle antioksidan içermez. Oldukça makul fiyatlarla piyasada satılan markanın ürünleri aynı zamanda kaliteden ödün vermiyor. Siz de Clinique marka ürünlere göz atmak isterseniz https://www.kozmela.com/clinique sitesini ziyaret edebilirsiniz.