BU FUTBOLLA OLMAZ

Geçtiğimiz hafta Fatih Karagümrük müsabakasının ikinci yarısında olumsuz sinyaller veren Akhisarspor lider olarak gittiği, 2 puanla puan cetvelinin dibinde olan Giresunspor deplasmanında sergilediği başarısız  futbolu ile  1-0 yenilerek taraftarlarını üzdü.

           Rakip Giresunspor’lu futbolcuların 27 kez  sakatlanarak  yerde  yattığı ve sağlık ekibinin müdahale ettiği  maçta, Akhisarspor oyuncularının özellikle ilk yarıda  sanki ligin son haftalarında, hiçbir iddiası olmayan bir takım gibi  mücadele ettiler.  İkinci bölgede isabetsiz pasların, top kayıplarını çok yapan  Akhisarspor’lu 14 futbolcudan görevine yapan sayısı bir elin parmakları kadar bile yoktu.  Büyük ümitlerle transfer edilen teknik direktör Mehmet Altıparmak’ın  eskiden tanıdığı oyuncuların  performans düşüklüğü masaya yatırılmalıdır. Özellikle  müsabakanın  kaseti  teknik ekip ve tüm oyuncuların katılımı ile  tekrar tekrar  izlenmelidir. Rakip Giresun oyuncularının fizik ve kondisyon açısından hazır olmadıkları sakatlanmaları ve dakikalarca yerde yatmalarına hakem göz yumarken, oyuncular sadece tesadüf şekilde kazanılan golü korumaları için soğuk kanlı hareket ettiler. Ve maçı galibiyetle tamamladılar.

           Her zaman Akhisarspor’un yanında olan Taşkınlar Kardeşlerin desteği iye  (KÖFTECİ RAMİZ) 50 kişilik Akigo gurubu Giresun’da Akhisarspor’u yalnız bırakmadılar. Akigolar ile maçı izleyen eski Akhisarspor’lu futbolcularından Vedat  Helvacıoğlu  telefon ederek, “Akhisarspor’u tanıyamadım. Her ne kadar hakem üçlüsü çok zayıf olsa da yeşil siyahlı futbolcularımız performanslarının yarısını saha yansıtsalardı Giresun’dan  3 puanla  dönmek hiçten  değildi. Üzülerek dönüyoruz; ama  Köfteci Ramiz olarak bizi Giresun’a yolladıkları için Akigolar olarak çok teşekkür ediyoruz.” Dedi.  

Haldun AKYÜZ 
 

YORUM EKLE

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber